Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

TURNEE TENIS LIVE


CLASAMENTE TENIS

PARTENERI
bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Stephane Robert 1 6
Simon Carr retragere 0 3
19.08.20
1-a rundă
Alejandro Gomez 2 0 6 10
Jean Thirouin 1 6 3 4
19.08.20
1-a rundă
Maverick Banes 2 7 6
Philip Sekulic 0 61 3
19.08.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 4 7 10
Stuart Parker 1 6 65 3
19.08.20
1-a rundă
Andres Urrea 2 6 6
Carlos Andres Sepulveda Navarro 0 4 3
19.08.20
1-a rundă
Marvin Netuschil 2 6 7
Peter Torebko 0 3 5
19.08.20
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 2 6
Max Wiskandt 1 2 6 2
19.08.20
1-a rundă
Igor Smilansky 2 4 6 6
Alexander Gaponenko 1 6 3 2
19.08.20
1-a rundă
Benjamin Lock 2 6 6
Benito Sanchez Martinez 0 4 0
19.08.20
1-a rundă
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Quentin Folliot 0 4 0
19.08.20
1-a rundă
Edan Leshem 2 6 6
Lior Goldenberg 0 1 4
19.08.20
1-a rundă
Juan Sebastian Osorio 2 7 7
Andres Urrea 0 5 6
19.08.20
1-a rundă
Juan Sebastian Osorio 2 6 6
Carlos Andres Sepulveda Navarro 0 2 1
19.08.20
1-a rundă
Djurabeck Karimov 2 6 6
Martin Redlicki 0 2 3
19.08.20
1-a rundă
Daniel Mora 2 6 6
Nicolas Buitrago 0 4 3
19.08.20
1-a rundă
Daniel Cukierman 2 6 6
Jordan Hasson 0 0 3
19.08.20
1-a rundă
Tim Handel 2 2 7 6
Sebastian Gima 1 6 68 1
19.08.20
1-a rundă
Tim Handel 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 1
19.08.20
1-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 2 7 10
Pedro Cachin 1 6 5 8
19.08.20
1-a rundă
Alec Adamson 2 7 6 10
Reese Stalder 1 5 75 4
19.08.20
1-a rundă
Blake Ellis 2 6 6
Alex Bolt 0 3 4
19.08.20
1-a rundă
Cameron Edward Smith 2 6 4 10
David Barclay 1 3 6 8
19.08.20
1-a rundă
Lucas Catarina 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 2 1
19.08.20
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 6 6
Karlo Cubelic 0 2 3
19.08.20
1-a rundă
Felix Corwin 2 7 6
Nick Chappell 0 62 1
19.08.20
1-a rundă
Georgije Babic 2 7 6
Adam Taylor 0 61 3
19.08.20
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 1 6 6
Buvaysar Gadamauri 1 6 4 0
19.08.20
1-a rundă
Yshai Oliel 2 6 6
Sahar Simon 0 4 1
19.08.20
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 6 3 10
Gage Brymer 1 3 6 7
19.08.20
1-a rundă
Alexander Crnokrak 2 2 6 10
Dane Sweeny 1 6 4 7
19.08.20
1-a rundă
Henri Squire 2 7 2 7
Elmar Ejupovic 1 65 6 5
19.08.20
1-a rundă
Leopold Zima 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 1 3
19.08.20
1-a rundă
Alen Avidzba 2 6 3 10
Maxime Chazal 1 4 6 3
19.08.20
1-a rundă
Moerani Bouzige 2 6 6
Brandon Walkin 0 1 4
19.08.20
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 3 6
Marvin Moeller 1 1 6 4
19.08.20
1-a rundă
Stefan Palosi 2 4 6 6
Vladyslav Orlov 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura Austria M25 Vogau seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6 6
Artem Dubrivnyy 1 72 3 4
19.08.20
1-a rundă
Sadio Doumbia 2 7 6
Simon Beaupain 0 61 2
19.08.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 6 7
Francisco Cerundolo 0 3 63
19.08.20
1-a rundă
Mathias Bourgue 2 3 6 6
Moritz Thiem 1 6 0 0
19.08.20
1-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
David Pichler 0 3 1
19.08.20
1-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 3 6 6
Matteo Martineau 1 6 3 2
19.08.20
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 6 6
Lucas Krainer 0 3 3
19.08.20
1-a rundă
Manuel Guinard 2 7 7
Thiago Agustin Tirante 0 5 64
19.08.20
1-a rundă
Gijs Brouwer 2 6 6
Alexander Erler 0 1 0
19.08.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 4 6 7
Geoffrey Blancaneaux 1 6 2 5
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prague Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
a 3-a rundă
Stan Wawrinka 2 3 7 6
Oscar Otte 1 6 5 1
19.08.20
a 3-a rundă
Henri Laaksonen 2 3 6 6
Yannick Maden 1 6 4 3
19.08.20
a 3-a rundă
Pierre-Hugues Herbert 2 7 2 6
Zdenek Kolar 1 63 6 3
19.08.20
a 3-a rundă
Aslan Karatsev 2 6 6
Ernests Gulbis 0 3 3
19.08.20
a 3-a rundă
Elias Ymer 2 4 6 6
Tomas Machac 1 6 3 0
19.08.20
a 3-a rundă
Sumit Nagal 2 5 7 6
Jiri Lehecka 1 7 64 3
19.08.20
a 3-a rundă
Tallon Griekspoor 2 6 1 6
Jozef Kovalik 1 1 6 1
19.08.20
a 3-a rundă
Michael Vrbensky 1 w/o
Philipp Kohlschreiber 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Todi Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
a 2-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 4 0
19.08.20
a 2-a rundă
Federico Gaio 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 4 2
19.08.20
a 2-a rundă
Antoine Hoang 2 4 6 6
Mario Vilella Martinez 1 6 3 4
19.08.20
a 2-a rundă
Gian Marco Moroni 2 3 6 6
Daniel Altmaier 1 6 4 4
femei simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 1 2
19.08.20
1-a rundă
Quirine Lemoine 2 6 6
Sophia Intert 0 4 2
19.08.20
1-a rundă
Diana Marcinkevica 2 5 6 12
Silvia Njiric 1 7 3 10
19.08.20
1-a rundă
Basak Eraydin 2 5 6 6
Lisa Ponomar 1 7 4 1
19.08.20
1-a rundă
Deniz Khazaniuk 2 6 6
Anna Morgina 0 3 2
19.08.20
1-a rundă
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Jacqueline Cabaj Awad 0 1 3
19.08.20
1-a rundă
Polina Leykina 2 1 6 10
Anastasia Detiuc 1 6 4 5
19.08.20
1-a rundă
Tayisiya Morderger 2 6 6
Antonia Schmidt 0 3 1
19.08.20
1-a rundă
Katharina Hering 2 6 6
Laura Pigossi 0 3 2
19.08.20
1-a rundă
Romy Koelzer 2 6 6
Laura Boehner 0 1 3
19.08.20
1-a rundă
Yana Morderger 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 1 3
19.08.20
1-a rundă
Andreea Rosca 2 6 6
Silvia Ambrosio 0 4 3
19.08.20
1-a rundă
Oana Gavrila 2 7 6
Eliessa Vanlangendonck 0 65 1
19.08.20
1-a rundă
Lina Glushko 2 6 6
Adva Dabah 0 2 4
19.08.20
1-a rundă
Jane Wasserson 2 6 5 10
Barbara Bonic 1 4 7 6
19.08.20
1-a rundă
Tamara Barad Itzhaki 2 6 6
Koral Koldobski 0 1 1
19.08.20
1-a rundă
Suzan Lamens 2 6 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 0 2 1
19.08.20
1-a rundă
Nicole Khirin 2 6 6 6
Shahar Biran 1 75 3 2
19.08.20
1-a rundă
Olivia Gadecki 2 6 3 10
Lizette Cabrera 1 2 6 5
19.08.20
1-a rundă
Mayuka Aikawa 2 6 6
Barbara Bonic 0 1 4
19.08.20
1-a rundă
Jule Niemeier 2 7 7
Charlotte Klasen 0 5 64
19.08.20
1-a rundă
Alycia Parks 2 6 6
Gianna Pielet 0 0 3
19.08.20
1-a rundă
Alycia Parks 2 7 6
Mayuka Aikawa 0 5 4
19.08.20
1-a rundă
Chantal Sauvant 2 7 7
Anna Klasen 0 5 5
19.08.20
1-a rundă
Shavit Kimchi 2 6 7
Mika Dagan Fruchtman 0 4 61
femei simplu Zgura Portugal W15 Oeiras seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Amanda Carreras 2 6 6
Maria Ines Fonte 0 1 2
19.08.20
1-a rundă
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Ainhoa Atucha Gomez 0 4 4
19.08.20
1-a rundă
Celia Cervino Ruiz 2 3 6 6
Maria Bondarenko 1 6 2 3
19.08.20
1-a rundă
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Sara Lanca 0 0 1
19.08.20
1-a rundă
Alice Rame 2 6 6
Arlinda Rushiti 0 2 1
19.08.20
1-a rundă
Salma Djoubri 2 6 6
Clara Vlasselaer 0 2 2
19.08.20
1-a rundă
Diane Parry 2 3 6 6
Tess Sugnaux 1 6 2 2
19.08.20
1-a rundă
Maelys Bougrat 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 1 3
19.08.20
1-a rundă
Clara Tauson 2 3 6 6
Clara Burel 1 6 4 3
19.08.20
1-a rundă
Matilde Jorge 2 6 6
Helene Pellicano 0 2 1
bărbaţi dublu Zgura Austria M25 Vogau seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Sadio Doumbia/Matteo Martineau 2 6 6
Adrian Barbu/Fabian Fallert 0 2 2
19.08.20
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux/Mathias Bourgue 2 6 6
Francisco Cerundolo/Juan Manuel Cerundolo 0 4 0
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prague Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Robin Haase/Divij Sharan 2 6 6
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky 0 3 2
19.08.20
1-a rundă
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 6 6
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 4
19.08.20
1-a rundă
Ilya Ivashka/Sumit Nagal 2 3 6 10
Artem Sitak/Igor Zelenay 1 6 3 8
19.08.20
1-a rundă
Steven Diez/Blaz Rola 2 6 6
Sergiy Stakhovsky/Jiri Vesely 0 3 4
19.08.20
1-a rundă
N.Sriram Balaji/Kimmer Coppejans 2 7 4 10
Andres Molteni/Hugo Nys 1 5 6 6
bărbaţi dublu Zgura Italy Todi Challenger seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
1-a rundă
Marco Bortolotti/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Juan Pablo Ficovich/Facundo Mena 0 3 3
19.08.20
1-a rundă
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri 2 6 7
Andrea Collarini/Lorenzo Giustino 0 3 5
19.08.20
1-a rundă
Roberto Carballes Baena/Marco Trungelliti 2 7 2 10
Filippo Baldi/Antoine Hoang 1 64 6 7
19.08.20
1-a rundă
Alessio De Bernardis/Francesco Forti 2 2 7 10
Facundo Bagnis/Renzo Olivo 1 6 5 8
19.08.20
1-a rundă
Elliot Benchetrit/Hugo Gaston 2 6 4 11
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 1 4 6 9
femei dublu Zgura Portugal W15 Oeiras seturi 1 2 3 4 5
19.08.20
Sfert de finală
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 7 6
Elizabet Hamaliy/Sara Lanca 0 5 1
19.08.20
Sfert de finală
Pei-Chi Lee/Laetitia Pulchartova 2 7 6
Maria Ines Fonte/Matilde Jorge 0 60 4
<