Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Donald Young 2 6 6
Michael Redlicki 0 4 3
14.09.20
1-a rundă
Evan King 2 6 6
Tyler Mercier 0 4 1
14.09.20
1-a rundă
Nick Chappell 2 7 7
Ivan Nedelko 0 5 5
14.09.20
1-a rundă
Nick Chappell 2 6 6
Alec Adamson 0 4 1
14.09.20
1-a rundă
Nathan Pasha 2 6 6
Korey Lovett 0 2 0
14.09.20
1-a rundă
Kevin King 2 4 7 10
Ruan Roelofse 1 6 5 5
14.09.20
1-a rundă
Calvin Hemery 2 6 6
Thomas Laurent 0 2 2
14.09.20
1-a rundă
Matias Zukas 2 6 6
Yanais Laurent 0 3 4
14.09.20
1-a rundă
Koray Kirci 2 6 2 6
Arsenije Zlatanovic 1 3 6 2
14.09.20
1-a rundă
Pierre Faivre 2 0 6 10
Sanjar Fayziev 1 6 1 6
14.09.20
1-a rundă
Marko Miladinovic 2 6 7
Alen Rogic Hadzalic 0 3 60
14.09.20
1-a rundă
Tyler Mercier 2 6 3 9
Boris Arias 1 3 6 7
14.09.20
1-a rundă
Toby D. Boyer 2 6 6
Reese Stalder 0 3 3
14.09.20
1-a rundă
Joshua Ortlip 2 6 6 10
Martin Redlicki 1 1 73 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 7
Matteo Martineau 0 1 61
14.09.20
1-a rundă
Joao Menezes 2 6 6
Hugo Grenier 0 4 4
14.09.20
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Peter Polansky 0 4 2
14.09.20
1-a rundă
Jurij Rodionov 2 4 6 7
Geoffrey Blancaneaux 1 6 1 5
14.09.20
1-a rundă
Kacper Zuk 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 2 0
14.09.20
1-a rundă
Cezar Cretu (ROU) 2 2 6 6
Hiroki Moriya 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Marin Cilic 2 6 6 6
Alexander Bublik 1 74 2 4
14.09.20
1-a rundă
Kei Nishikori 2 6 7
Albert Ramos-Vinolas 0 4 63
14.09.20
Calificare
Facundo Bagnis 2 7 6
Mikael Ymer 0 5 1
14.09.20
1-a rundă
Grigor Dimitrov 2 7 6
Gianluca Mager 0 5 1
14.09.20
1-a rundă
Stefano Travaglia 2 6 7
Taylor Harry Fritz 0 4 64
14.09.20
Calificare
Tennys Sandgren 2 6 6
Joao Sousa 0 3 0
14.09.20
1-a rundă
Filip Krajinovic 2 6 7
Felix Auger Aliassime 0 4 5
14.09.20
Calificare
Federico Coria 2 6 6
Damir Dzumhur 0 1 1
14.09.20
Calificare
Marco Cecchinato 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 1
14.09.20
1-a rundă
Borna Coric 2 6 6
Christian Garin 0 4 4
14.09.20
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 3 7
Daniel Evans 1 3 6 5
14.09.20
Calificare
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Andrej Martin 0 3 2
14.09.20
1-a rundă
Lorenzo Sonego 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 3 1
14.09.20
1-a rundă
Casper Ruud 2 6 3 6
Karen Khachanov 1 3 6 1
14.09.20
Calificare
Dominik Koepfer 2 2 6 6
Mikhail Kukushkin 1 6 4 2
14.09.20
Calificare
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Corentin Moutet 0 1 2
14.09.20
1-a rundă
Ugo Humbert 2 6 7
Kevin Anderson 0 3 65
14.09.20
1-a rundă
Jannik Sinner 2 6 6
Benoit Paire 0 2 1
14.09.20
Calificare
Lorenzo Musetti 2 6 5 6
Giulio Zeppieri 1 1 7 3
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Egill Sigurdsson 0 1 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Vasile Antonescu 2 6 3 10
Dan Martin 1 4 6 6
14.09.20
2-a rundă de calif.
Gabriel Donev 2 6 6
Gabi Adrian Boitan 0 2 0
14.09.20
2-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Ilie Babinciuc 0 0 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 6
Ioan Alexandru Chirita 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Bogdan Pavel 2 6 2 11
Michalis Sakellaridis 1 2 6 9
14.09.20
2-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 0 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Juan Ignacio Alcalde 2 7 6
Calin Postea 0 5 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Vlad Stoica 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 0 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Bruno Pujol Navarro 2 6 7
Cosmin Ontica 0 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Max Houkes 2 6 6
Kyle Stocker 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Tak Khunn Wang 2 3 7 10
Maik Steiner 1 6 5 8
14.09.20
Calificare
Tak Khunn Wang 2 6 6
Albert Roglan 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Victor Bini 0 1 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Albert Roglan 2 4 7 10
Juan Pablo Canas Garcia 1 6 65 8
14.09.20
2-a rundă de calif.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Afonso Portugal 0 1 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Alvarez Varona 2 7 6
Paulo Fernandes 0 5 1
14.09.20
Calificare
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 4 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Pedro Vives Marcos 2 7 6
Fabio Coelho 0 5 3
14.09.20
Calificare
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Igor Ribeiro Marcondes 0 1 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Perry Gregg 2 6 3 10
Inaki Cabrera Bello 1 3 6 7
14.09.20
1-a rundă
Emilio Nava 2 6 6
Patrick Kypson 0 3 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Eduardo Nava 0 5 4
14.09.20
Calificare
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Maximilian Neuchrist 0 65 2
14.09.20
Calificare
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Perry Gregg 0 2 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 7 7
Alexis Musialek 0 5 62
14.09.20
2-a rundă de calif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Cayetano March 0 1 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Arnaud Bovy 2 6 6
Bernardo Teixeira 0 1 1
14.09.20
Calificare
Arnaud Bovy 2 6 6
Diego Barreto Sanchez 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă de calif.
Alessandro Ceppellini 2 6 6
Mark Mitchell 0 2 3
14.09.20
1-a rundă de calif.
Louroi Martinez 2 6 6
Cristobal Saavedra-Corvalan 0 0 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Patrick Zahraj 2 6 6
Vincent Knoess 0 0 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Laurin Aerne 2 6 6
Sven Brocker 0 4 4
14.09.20
1-a rundă de calif.
Luca Staeheli 2 6 6
Tobias Brutscher 0 2 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Yannik Steinegger 2 6 6
Jasin Jakupi 0 2 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Henry Von Der Schulenburg 2 6 6
Neil Oberleitner 0 4 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Gian Luca Tanner 2 6 6
Nicolas Affolter 0 0 3
14.09.20
1-a rundă de calif.
Adrien Burdet 2 6 5 11
Alexander Wolfschmidt 1 4 7 9
14.09.20
1-a rundă de calif.
Ilias Zimmermann 2 6 7
Luc Hoeijmans 0 2 5
14.09.20
1-a rundă de calif.
Mika Brunold 2 6 6 10
Maurus Malgiaritta 1 3 71 4
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Jaroslav Pospisil 2 6 5 10
Tadeas Paroulek 1 3 7 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Inigo Cervantes 2 6 6
Stepan Pecak 0 4 0
14.09.20
2-a rundă de calif.
Miljan Zekic 2 6 6
Nikolas Lahky 0 2 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Pawel Cias 2 7 6
Artem Dubrivnyy 0 5 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
David Poljak 2 7 7
Martin Krumich 0 5 65
14.09.20
2-a rundă de calif.
Robin Stanek 2 6 6
Matic Spec 0 0 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Dominik Kellovsky 2 6 6
Johan Nikles 0 4 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Lucas Gerch 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Yshai Oliel 2 6 6
Antonin Bolardt 0 1 0
14.09.20
2-a rundă de calif.
Petr Nouza 2 6 6
Jiri Barnat 0 4 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Dalibor Svrcina 2 6 6
Tomas Liska 0 1 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Andrew Paulson 2 6 3 10
Wojciech Marek 1 2 6 7
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Jonathan Eysseric 2 6 6
Liova Ajavon 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Hugo Bron 0 4 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Daniel Cukierman 2 6 6
Charles Minc 0 4 4
14.09.20
Calificare
Daniel Cukierman 2 6 6
Leopold Zima 0 3 2
14.09.20
Calificare
Kenneth Raisma 2 3 6 10
Clement Tabur 1 6 4 6
14.09.20
2-a rundă de calif.
Kenneth Raisma 2 6 3 10
Amaury Raynel 1 2 6 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Alexis Canter 0 3 1
14.09.20
Calificare
Boris Fassbender 2 7 6
Samuel Brosset 0 64 4
14.09.20
Calificare
Hugo Pontico 2 4 6 10
Julien De Cuyper 1 6 2 6
14.09.20
2-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 0 0
14.09.20
Calificare
Louis Dussin 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 1 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 7 6
Maxence Beauge 0 65 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 6 7
David Quayle 0 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Leopold Zima 2 6 6
Maxence Bertimon 0 3 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 7 10
Hugo Schott 1 71 66 7
14.09.20
2-a rundă de calif.
Samuel Brosset 2 6 6 10
Ugo Blanchet 1 2 75 7
14.09.20
2-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 6 6
Lilian Breut 0 4 0
14.09.20
Calificare
George Loffhagen 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 3 1
femei simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Marina Yudanov 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 1 0
14.09.20
1-a rundă
Anita Husaric 2 6 6
Cemre Anil 0 3 2
14.09.20
1-a rundă
Tamara Curovic 2 6 6
Elena Milovanovic 0 1 2
14.09.20
1-a rundă
Jade Suvrijn 2 6 7
Manon Arcangioli 0 4 5
14.09.20
1-a rundă
Jade Suvrijn 2 6 6
Anna Morgina 0 4 3
14.09.20
1-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 3 6
Jana Bojovic 1 0 6 1
14.09.20
1-a rundă
Anastasia Nefedova 2 6 6
Alycia Parks 0 2 1
14.09.20
1-a rundă
Anastasia Nefedova 2 6 6
Julia Rosenquist 0 3 3
14.09.20
1-a rundă
Julia Rosenquist 2 7 6
Jessica Livianu 0 5 0
14.09.20
1-a rundă
Alycia Parks 2 6 6
Jessica Livianu 0 0 1
14.09.20
1-a rundă
Tamara Malesevic 2 6 6 6
Vlada Katic 1 76 2 2
14.09.20
1-a rundă
Andjela Jocovic 2 6 6 6
Draginja Vukovic 1 78 1 3
14.09.20
1-a rundă
Darya Astakhova 2 1 6 10
Natalia Siedliska 1 6 2 5
14.09.20
1-a rundă
Doroteja Joksovic 2 7 7
Ani Vangelova 0 5 5
femei simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Barbora Strycova 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 3 3
14.09.20
1-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6 6
Shuai Zhang 1 4 75 1
14.09.20
1-a rundă
Magda Linette 2 6 6
Jelena Ostapenko 0 4 3
14.09.20
1-a rundă
Danka Kovinic 2 6 6
Julia Goerges 0 1 0
14.09.20
1-a rundă
Elise Mertens 2 6 6
Su-Wei Hsieh 0 3 1
14.09.20
1-a rundă
Jasmine Paolini 2 6 6
Anastasija Sevastova 0 2 3
14.09.20
1-a rundă
Aliona Bolsova 2 5 7 6
Alison Riske 1 7 64 3
14.09.20
1-a rundă
Marie Bouzkova 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 3 4
14.09.20
1-a rundă
Anna Blinkova 2 6 6
Jil Teichmann 0 3 3
14.09.20
1-a rundă
Elena Rybakina 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 0 4
14.09.20
1-a rundă
Dayana Yastremska 2 7 6 6
Camila Giorgi 1 5 75 4
14.09.20
1-a rundă
Amanda Anisimova 2 7 7
Donna Vekic 0 64 66
femei simplu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
Calificare
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Carmen Garcia Lavado 0 0 1
14.09.20
Calificare
Claudia Sanchez Quesada 2 6 6
Carmen Garri Murcia 0 1 1
14.09.20
Calificare
Francesca Curmi 2 6 6
Justine Bryson 0 0 1
14.09.20
Calificare
Maria Berlanga Bandera 2 6 6
Mar Ribera Orquin 0 4 3
14.09.20
Calificare
Meritxell Boix Molla 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 1 4
14.09.20
1-a rundă de calif.
Alexandra Eala 2 6 6
Iman Khan 0 2 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Lucia Krivosudska 2 6 6
Petra Cizinska 0 1 0
femei simplu Hard Portugal W15 Santarem seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă de calif.
Rebeca Pereira 2 6 6
Anastasia Veselova 0 4 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Helene Scholsen 2 6 6
Alexandra Silva 0 2 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Sinead Lohan 2 6 6
Joana Indio 0 0 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Milla Sequeira 0 0 3
14.09.20
1-a rundă de calif.
Valentina Losciale 2 3 6 13
Caitlyn Portela 1 6 4 11
14.09.20
1-a rundă de calif.
Warona Mdlulwa 2 6 6
Beatriz Neves 0 0 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Kelia Le Bihan 2 6 6
Madalena Marques 0 0 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Elizaveta Koklina 2 6 7
Natalia Fehr 0 4 5
14.09.20
1-a rundă de calif.
Clara Vlasselaer 2 6 6
Carolina Caetano Reis 0 1 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Chiara Girelli 2 6 6
Olga Parres Azcoitia 0 4 4
14.09.20
1-a rundă de calif.
Martyna Kubka 2 6 6
Sana Garakani 0 0 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Clarine Lerby 2 6 6
Nadine Keller 0 2 4
femei simplu Zgura Czech Republic W25 Frydek Mistek seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Polina Leykina 2 6 6
Romana Cisovska 0 1 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Chantal Skamlova 2 4 6 10
Katarina Kuzmova (2001) 1 6 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Nikola Tomanova 2 6 6
Lucie Petruzelova 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Martina Colmegna 2 6 6
Nicole Gadient 0 1 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Veronika Vlkovska 0 4 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Anastasiya Shoshyna 2 6 5 10
Emily Seibold 1 4 7 6
14.09.20
2-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6 12
Karolina Kubanova 1 3 75 10
14.09.20
2-a rundă de calif.
Mira Antonitsch 2 6 6
Eva Vedder 0 1 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Ange Oby Kajuru 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Kamilla Bartone 2 6 6
Laura Svatikova 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Sapfo Sakellaridi 2 6 7
Rebeka Masarova 0 2 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Qinwen Zheng 2 6 6
Denisa Hindova 0 4 1
femei simplu Zgura Italy W25 Grado seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă de calif.
Alize Lim 2 7 1 10
Anja Wildgruber 1 5 6 6
14.09.20
1-a rundă de calif.
Yuliana Lizarazo 2 6 6
Katerina Tsygourova 0 1 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Federica Arcidiacono 2 6 2 10
Sofia Rocchetti 1 3 6 8
14.09.20
1-a rundă de calif.
Kimberley Zimmermann 2 6 6
Sara Taboga 0 0 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Nicole Fossa Huergo 2 4 7 10
Camilla Rosatello 1 6 65 6
14.09.20
1-a rundă de calif.
Federica Prati 2 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 0 4 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Maria Marfutina 2 6 6
Camilla Zanolini 0 4 4
14.09.20
1-a rundă de calif.
Ylena In-Albon 2 6 6
Sara Gambogi 0 2 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Jenny Duerst 2 6 6
Claudia Giovine 0 1 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Daniela Vismane 2 6 6
Margherita Marcon 0 1 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Nuria Brancaccio 2 6 6
Fiona Ganz 0 2 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Federica Urgesi 0 2 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Sina Herrmann 2 6 6
Anna Turati 0 4 2
14.09.20
1-a rundă de calif.
Tina Cvetkovic 2 6 6
Dalila Spiteri 0 4 0
14.09.20
1-a rundă de calif.
Nika Radisic 2 6 6
Eleonora Alvisi 0 1 1
14.09.20
1-a rundă de calif.
Maria Bondarenko 2 7 6
Tatiana Pieri 0 60 1
femei simplu Zgura Croatia W25 Zagreb seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
Calificare
Vanda Lukacs 2 6 6
Ena Kajevic 0 4 2
14.09.20
Calificare
Iva Primorac 2 2 6 11
Andreea Rosca 1 6 2 9
14.09.20
Calificare
Oana Gavrila 2 6 6
Tess Sugnaux 0 3 3
14.09.20
Calificare
Alexandra Vecic 2 6 2 10
Lucrezia Stefanini 1 3 6 5
14.09.20
Calificare
Noa Krznaric 2 6 6
Dia Evtimova 0 3 2
14.09.20
Calificare
Veronika Erjavec 2 6 6
Margarita Ignatjeva 0 3 4
14.09.20
Calificare
Ziva Falkner 1 4
Angelica Moratelli retragere 0 1
14.09.20
Calificare
Tara Wurth 2 6 6
Basak Eraydin 0 0 0
femei simplu Zgura France W80 Cagnes sur seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
Calificare
Varvara Lepchenko 2 6 6
Sara Cakarevic 0 3 3
14.09.20
Calificare
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Margot Yerolymos 0 3 3
14.09.20
Calificare
Daniela Seguel 2 6 3 10
Anastasiya Komardina 1 4 6 5
14.09.20
Calificare
Daria Gavrilova 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 2 2
14.09.20
Calificare
Eden Silva 2 6 2 11
Flavie Brugnone 1 4 6 9
14.09.20
Calificare
Carole Monnet 2 6 7
Nicoleta Dascalu 0 4 5
14.09.20
Calificare
Elsa Jacquemot 2 6 6
Ankita Raina 0 2 1
14.09.20
Calificare
Selena Janicijevic 2 6 6
Mayo Hibi 0 3 0
femei dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
14.09.20
1-a rundă
Nao Hibino/Makoto Ninomiya 2 1 7 10
Elisabetta Cocciaretto/Martina Trevisan 1 6 5 5
<