Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Koray Kirci 0 2 1
16.09.20
1-a rundă
Donald Young 2 6 6
Korey Lovett 0 3 3
16.09.20
1-a rundă
Adam El Mihdawy 2 6 6
Evan King 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Alejandro Gomez 2 7 6
Grigoriy Lomakin 0 5 3
16.09.20
1-a rundă
Alexander Sarkissian 0 1 2
Joshua Ortlip 2 6 5
16.09.20
1-a rundă
Jules Marie 2 6 6
Louis Tessa 0 0 1
16.09.20
1-a rundă
Nick Chappell 2 6 6
Toby D. Boyer 0 4 3
16.09.20
1-a rundă
Nathan Pasha 2 7 6
Ruan Roelofse 0 610 4
16.09.20
1-a rundă
Michael Redlicki 2 3 7 11
Kevin King 1 6 61 9
16.09.20
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Milan Drinic 0 3 4
16.09.20
1-a rundă
Martin Redlicki 2 6 3 10
Alec Adamson 1 1 6 5
16.09.20
1-a rundă
Sarp Agabigun 2 3 6 6
Daniil Savelev 1 6 3 3
16.09.20
1-a rundă
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Boris Arias 0 1 4
16.09.20
1-a rundă
Louis Tessa 2 7 6
Sergey Fomin 0 61 0
16.09.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 5
Nini Gabriel Dica 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Maxime Chazal 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Dusan Rajic 2 6 7
Aziz Kijametovic 0 4 5
16.09.20
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 6 6
Reese Stalder 0 4 3
16.09.20
1-a rundă
Jaimee Floyd Angele 2 3 6 6
Arsenije Zlatanovic 1 6 3 3
16.09.20
1-a rundă
Yanki Erel 2 6 3 6
Dejan Katic 1 4 6 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
a 2-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 1 3
16.09.20
a 2-a rundă
Joao Menezes 2 7 6
Filip Cristian Jianu 0 63 2
16.09.20
a 2-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Cezar Cretu (ROU) 0 1 4
16.09.20
a 2-a rundă
Jurij Rodionov 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
a 2-a rundă
Rafael Nadal 2 6 6
Pablo Carreno-Busta 0 1 1
16.09.20
a 2-a rundă
Novak Djokovic 2 6 6
Salvatore Caruso 0 3 2
16.09.20
a 2-a rundă
Marin Cilic 2 6 6
David Goffin 0 2 2
16.09.20
a 2-a rundă
Grigor Dimitrov 2 6 6
Yoshihito Nishioka 0 1 0
16.09.20
a 2-a rundă
Stefano Travaglia 2 7 7
Borna Coric 0 62 5
16.09.20
a 2-a rundă
Filip Krajinovic 2 6 6
Marco Cecchinato 0 4 1
16.09.20
a 2-a rundă
Matteo Berrettini 2 7 6
Federico Coria 0 5 1
16.09.20
a 2-a rundă
Jannik Sinner 2 6 6 6
Stefanos Tsitsipas 1 1 79 2
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Franco Agamenone 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 3 2
16.09.20
1-a rundă
Pol Toledo Bague 2 7 6
Alexandru Vasile Manole 0 5 4
16.09.20
1-a rundă
Gabriel Donev 2 6 6
Michal Dembek 0 3 1
16.09.20
1-a rundă
Nicolae Frunza 2 6 6 6
Victor Crivoi 1 76 4 4
16.09.20
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 7
Calin Manda 0 2 5
16.09.20
1-a rundă
Bogdan Pavel 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 4 1
16.09.20
1-a rundă
Alex Marti Pujolras 2 7 6
Bogdan Borza 0 5 2
16.09.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 1 7
Georgii Kravchenko 1 4 6 5
16.09.20
1-a rundă
Max Houkes 2 6 4 7
Ryan Nijboer 1 2 6 5
16.09.20
1-a rundă
Martin Damm 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 2
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Matias Franco Descotte 2 6 6
Terence Atmane 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
David Pichler 2 6 6
Adrian Oetzbach 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Boris Pokotilov 2 7 6
Tom Kocevar-Desman 0 611 4
16.09.20
1-a rundă
Benedikt Henning 2 7 6
Daniil Glinka 0 5 4
16.09.20
1-a rundă
Gabriel Petit 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 3 0
16.09.20
1-a rundă
Moez Echargui 2 6 6
Fermin Tenti 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 4 7
Sacha Modica 1 3 6 5
16.09.20
1-a rundă
Jack Gibbens 2 6 6
Imran Sibille 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Simon Carr 2 5 6 6
Dominik Palan 1 7 4 4
16.09.20
1-a rundă
Aziz Ouakaa 2 6 1 7
Max Andrews 1 4 6 61
16.09.20
1-a rundă
Stuart Parker 2 6 6
Hamza Ben Yaacoub 0 0 0
16.09.20
1-a rundă
Alexander Shevchenko 2 3 6 6
Oscar Weightman 1 6 4 1
16.09.20
1-a rundă
Alexander Kotzen 2 3 6 7
Alexander Erler 1 6 2 61
16.09.20
1-a rundă
Aristotelis Thanos 1 7 3 4
Yann Marti retragere 0 6 3
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Gastao Elias 2 4 6 6
Luis Faria 1 6 1 1
16.09.20
1-a rundă
Joao Monteiro 2 6 4 6
Benjamin Lock 1 1 6 3
16.09.20
1-a rundă
Leonardo Civita-Telles 2 7 7
Maximilian Neuchrist 0 67 65
16.09.20
1-a rundă
Ryan Peniston 1 6 4
Tak Khunn Wang retragere 0 1 1
16.09.20
1-a rundă
Tiago Cacao 2 6 7
Wilson Leite 0 3 61
16.09.20
1-a rundă
Nuno Borges 2 6 6
Natan Rodrigues 0 3 1
16.09.20
1-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 1 5
Savriyan Danilov retragere 0 3
16.09.20
1-a rundă
Pedro Vives Marcos 2 3 6 6
Antoine Bellier 1 6 4 3
16.09.20
1-a rundă
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 0 4 3
bărbaţi simplu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Gonzalo Lama 2 6 6 6
Yannik Steinegger 1 3 77 3
16.09.20
1-a rundă
Sandro Ehrat 2 6 7
Davide Galoppini 0 4 66
16.09.20
1-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
Henry Von Der Schulenburg 0 4 3
16.09.20
1-a rundă
Remy Bertola 1 6
Federico Iannaccone retragere 0 0
16.09.20
1-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Jeffrey Von Der Schulenburg 0 3 0
16.09.20
1-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 6 7
Gijs Brouwer 0 3 64
16.09.20
1-a rundă
Federico Arnaboldi 2 6 6
Mirko Martinez 0 4 0
16.09.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Agustin Velotti 0 3 4
16.09.20
1-a rundă
Luca Staeheli 2 6 6
Bart Stevens 0 2 1
16.09.20
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 1 6 1 1
16.09.20
1-a rundă
Dominic Stephan Stricker 2 6 5 7
Raphael Baltensperger 1 1 7 65
16.09.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Inigo Cervantes 2 6 6 7
Vaclav Safranek 1 1 73 5
16.09.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6 7
Lukas Klein 1 3 72 64
16.09.20
1-a rundă
Miljan Zekic 2 6 6
Pawel Cias 0 3 4
16.09.20
a 2-a rundă
Christian Lindell 1 w/o
Tomas Machac 0
16.09.20
1-a rundă
Pedro Cachin 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 1 4
16.09.20
1-a rundă
Robin Stanek 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 1
16.09.20
1-a rundă
Lucas Miedler 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 1
16.09.20
1-a rundă
Tim Van Rijthoven 2 7 6 6
Javier Barranco Cosano 1 5 71 4
16.09.20
1-a rundă
Jules Okala 1 6 1
Matej Vocel retragere 0 4 0
16.09.20
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 6
Jaroslav Pospisil 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Rio Noguchi 0 2 1
16.09.20
1-a rundă
Jiri Lehecka 2 6 6 6
Petr Nouza 1 3 75 4
16.09.20
1-a rundă
Jonas Forejtek 2 6 6
Michael Vrbensky 0 4 1
16.09.20
1-a rundă
Toby Alex Kodat 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 1 3
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6
Boris Fassbender 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Yannick Mertens 2 1 6 6
Nicolas Barrientos 1 6 2 3
16.09.20
1-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 6
Alexis Gautier 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 6 7
Cristian Rodriguez 0 2 64
16.09.20
1-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Edan Leshem 0 2 4
16.09.20
1-a rundă
Lucas Poullain 2 6 6
Hugo Pontico 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Daniel Cukierman 2 1 6 6
Stefan Kozlov 1 6 3 1
16.09.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Louis Dussin 2 2 6 6
Rayane Roumane 1 6 4 1
16.09.20
1-a rundă
George Loffhagen 2 3 7 7
Kenneth Raisma 1 6 68 63
femei simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Vlada Katic 2 6 4 6
Draginja Vukovic 1 3 6 0
16.09.20
1-a rundă
Melis Sezer 2 6 4 7
Mariana Drazic 1 1 6 64
16.09.20
1-a rundă
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Anna Morgina 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Anita Husaric 2 6 6
Doroteja Joksovic 0 1 1
16.09.20
1-a rundă
Cemre Anil 2 6 7
Ani Vangelova 0 2 5
16.09.20
1-a rundă
Ganna Poznikhirenko 2 1 6 10
Oleksandra Oliynykova 1 6 1 8
16.09.20
1-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 7
Tamara Curovic 0 4 61
16.09.20
1-a rundă
Bojana Marinkovic 2 6 4 6
Tea Jandric 1 2 6 3
16.09.20
1-a rundă
Alycia Parks 2 6 6
Julia Rosenquist 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Tamara Malesevic 2 6 6
Andjela Jocovic 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Darya Astakhova 2 6 6 10
Lea Tholey 1 1 78 5
16.09.20
1-a rundă
Jwany Sherif 2 3 6 10
Alycia Parks 1 6 3 3
16.09.20
1-a rundă
Jwany Sherif 2 6 6
Jessica Livianu 0 0 0
femei simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Victoria Azarenka 2 7 6
Venus Williams 0 67 2
16.09.20
a 2-a rundă
Karolina Pliskova 2 6 6
Barbora Strycova 0 3 3
16.09.20
a 2-a rundă
Simona Halep 2 6 6
Jasmine Paolini 0 3 4
16.09.20
a 2-a rundă
Elina Svitolina 2 6 7
Anastasia Pavlyuchenkova 0 3 64
16.09.20
a 2-a rundă
Danka Kovinic 2 6 6
Belinda Bencic 0 3 1
16.09.20
a 2-a rundă
Elise Mertens 2 6 6
Magda Linette 0 2 4
16.09.20
a 2-a rundă
Anna Blinkova 2 4 6 7
Aliona Bolsova 1 6 1 64
16.09.20
a 2-a rundă
Elena Rybakina 2 7 7
Marie Bouzkova 0 5 63
16.09.20
a 2-a rundă
Dayana Yastremska 2 4 7 6
Amanda Anisimova 1 6 63 4
femei simplu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Laura Pigossi 2 7 6
Caijsa Wilda Hennemann 0 64 0
16.09.20
1-a rundă
Axana Mareen 2 6 7
Francesca Curmi 0 3 63
16.09.20
1-a rundă
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Ana Giraldi Requena 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Leyre Romero Gormaz 2 4 6 6
Maria Berlanga Bandera 1 6 2 4
16.09.20
1-a rundă
Alina Charaeva 2 6 6
Alexandra Eala 0 3 3
16.09.20
1-a rundă
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 6
Claudia Sanchez Quesada 0 0 1
16.09.20
1-a rundă
Meritxell Boix Molla 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 0 3
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Chiraz Bechri 2 6 7
Marija Semenistaja 0 1 5
16.09.20
1-a rundă
Ines Ibbou 2 6 6
Darya Lebesheva 0 2 0
16.09.20
1-a rundă
Chiara Catini 2 6 7
Rita Atik 0 4 63
16.09.20
1-a rundă
Alina Michalitsch 2 4 6 7
Zoe Bourbotte 1 6 0 5
16.09.20
1-a rundă
Zoe Howard 2 2 6 6
Anna Ureke 1 6 1 1
16.09.20
1-a rundă
Polina Gubina 2 6 6
Mey Ayari 0 0 0
femei simplu Hard Portugal W15 Santarem seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Daria Mishina 2 6 6 6
Maria Ines Fonte 1 1 74 3
16.09.20
1-a rundă
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Alice Robbe 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Valeriya Strakhova 2 6 3 7
Victoria Rodriguez 1 2 6 64
16.09.20
1-a rundă
Barbara Gatica 2 6 2 6
Joanne Zuger 1 3 6 2
16.09.20
1-a rundă
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Kelia Le Bihan 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Magali Kempen 2 6 6
Celia Cervino Ruiz 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Arlinda Rushiti 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 1 0
16.09.20
1-a rundă
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Nina Stadler 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Viktoria Morvayova 2 6 1 7
Helene Scholsen 1 4 6 63
16.09.20
1-a rundă
Martyna Kubka 2 6 7
Maria Gutierrez Carrasco 0 4 5
femei simplu Zgura Czech Republic W25 Frydek Mistek seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Grace Min 2 6 6
Petra Csabi 0 1 1
16.09.20
1-a rundă
Polina Leykina 2 6 6
Tereza Smitkova 0 2 2
16.09.20
1-a rundă
Cindy Burger 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Barbora Krejcikova 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 0 0
16.09.20
1-a rundă
Jesika Maleckova 2 6 6
Jovana Jovic 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Nikola Tomanova 2 4 6 6
Dorka Drahota Szabo 1 6 1 3
16.09.20
1-a rundă
Kyoka Okamura 2 3 7 6
Chantal Skamlova 1 6 67 2
16.09.20
1-a rundă
Miriam Kolodziejova 2 7 6
Nagi Hanatani 0 63 3
16.09.20
1-a rundă
Johana Markova 2 6 7
Anastasia Detiuc 0 3 5
16.09.20
1-a rundă
Katie Volynets 1 6 5
Daria Lopatetskaya retragere 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Qinwen Zheng 2 6 6
Victoria Kan 0 0 1
femei simplu Zgura Italy W25 Grado seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Alexandra Cadantu 2 4 6 6
Marie Benoit 1 6 3 3
16.09.20
1-a rundă
Dalila Jakupovic 2 6 3 7
Nika Radisic 1 2 6 5
16.09.20
1-a rundă
Maryna Zanevska 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 4 0
16.09.20
1-a rundă
Stefania Rubini 2 6 7
Gabriela Ce 0 2 64
16.09.20
1-a rundă
Julia Grabher 2 6 6
Federica Di Sarra 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Maria Marfutina 2 7 7
Federica Arcidiacono 0 5 63
16.09.20
1-a rundă
Ylena In-Albon 2 6 6
Anna Danilina 0 2 0
16.09.20
1-a rundă
Malene Helgo 2 6 6
Martina Caregaro 0 3 4
16.09.20
1-a rundă
Lara Salden 2 6 3 7
Sofia Shapatava 1 4 6 65
16.09.20
1-a rundă
Sina Herrmann 2 6 6
Katharina Gerlach 0 3 4
16.09.20
1-a rundă
Lisa Pigato 1 6 2
Sachia Vickery retragere 0 1 0
16.09.20
1-a rundă
Pia Lovric 2 6 6
Deborah Chiesa 0 2 4
16.09.20
1-a rundă
Matilde Paoletti 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 3 1
16.09.20
1-a rundă
Maria Bondarenko 2 7 6
Fanny Stollar 0 5 4
femei simplu Zgura Croatia W25 Zagreb seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Amandine Hesse 2 5 6 6
Iva Primorac 1 7 1 2
16.09.20
1-a rundă
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Mihaela Djakovic 0 3 3
16.09.20
1-a rundă
Tena Lukas 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 3
16.09.20
1-a rundă
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Vanda Lukacs 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Noa Krznaric 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Lea Boskovic 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 2 1
16.09.20
1-a rundă
Alexandra Vecic 2 7 5 6
Andrea Lazaro Garcia 1 64 7 3
16.09.20
1-a rundă
Kamilla Rakhimova 2 5 6 6
Antonia Ruzic 1 7 2 4
femei simplu Zgura France W80 Cagnes sur seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Daria Gavrilova 2 6 6
Greetje Minnen 0 1 0
16.09.20
1-a rundă
Viktorija Golubic 2 6 6
Cristina Bucsa 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Viktoriya Tomova 2 6 6
Ysaline Bonaventure 0 2 2
16.09.20
1-a rundă
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Oceane Dodin 2 6 4 6
Selena Janicijevic 1 3 6 1
16.09.20
1-a rundă
Lizette Cabrera 2 7 3 6
Diane Parry 1 60 6 2
16.09.20
1-a rundă
Katarina Zavatska 2 4 6 6
Chloe Paquet 1 6 4 4
16.09.20
1-a rundă
Clara Burel 2 6 7
Harmony Tan 0 2 64
16.09.20
1-a rundă
Elsa Jacquemot 2 6 2 6
Nina Stojanovic 1 3 6 3
bărbaţi dublu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 5 11
Andre Goransson/Arthur Rinderknech 1 2 7 9
16.09.20
1-a rundă
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 3 10
Teimuraz Gabashvili/Adrian Menendez-Maceiras 1 4 6 5
16.09.20
1-a rundă
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 2 7 6
Arthur De Greef/Quentin Halys 0 5 4
16.09.20
1-a rundă
Alex Lawson/Hunter Reese 2 7 6
Cem Ilkel/Evgeny Karlovskiy 0 65 4
16.09.20
1-a rundă
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 2 6 6 10
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Peter Polansky 1 75 3 6
16.09.20
1-a rundă
Enzo Couacaud/Fernando Romboli 2 6 6
Cezar Cretu (ROU)/Filip Cristian Jianu 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 1 11
Aisam Qureshi/Stefanos Tsitsipas 1 4 6 9
16.09.20
1-a rundă
Nicolas Mahut/Benoit Paire 2 7 2 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 66 6 6
16.09.20
a 2-a rundă
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori 2 6 6
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Max Purcell/Luke Saville 2 7 7
Raven Klaasen/Oliver Marach 0 5 5
16.09.20
1-a rundă
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 6 6
Christian Garin/Guido Pella 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 6
Ivan Dodig/Filip Polasek 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Gianluca Mager/Andreas Seppi 0 3 2
16.09.20
1-a rundă
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Felix Auger Aliassime/Milos Raonic 2 7 6
Austin Krajicek/Franko Skugor 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic/Gabriel Donev 2 6 3 10
Georgii Kravchenko/Oleksii Krutykh 1 3 6 6
16.09.20
1-a rundă
Mihai Razvan Marinescu/Bruno Pujol Navarro 2 6 3 10
Ioan Alexandru Chirita/Dan Alexandru Tomescu 1 2 6 1
16.09.20
1-a rundă
Max Houkes/Ryan Nijboer 2 6 6 10
Carlos Lopez Montagud/Timofey Skatov 1 76 2 6
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Terence Atmane/Oscar Weightman 2 6 7
Jack Gibbens/Sacha Modica 0 2 5
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
Sfert de finală
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 6 6
Fabian Fallert/Nicolas Moreno De Alboran 0 1 4
16.09.20
Sfert de finală
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 7 6
Arnaud Bovy/Nick Hardt 0 63 4
16.09.20
Sfert de finală
Maximilian Neuchrist/Ryan Peniston 2 3 6 10
Fabio Coelho/Hugo Maia 1 6 3 5
16.09.20
Sfert de finală
Sebastian Fanselow/Maik Steiner 2 6 6
Wilson Leite/Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Neil Oberleitner/Patrick Zahraj 1 w/o
Gonzalo Lama/Cristobal Saavedra-Corvalan 0
16.09.20
1-a rundă
Raphael Baltensperger/Jerome Kym 2 6 6
Remy Bertola/Pietro Pellanda 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 7 6
Raul Brancaccio/Johan Nikles 0 5 3
16.09.20
1-a rundă
Lucas Gerch/Rio Noguchi 2 5 6 10
Markus Eriksson/Christian Lindell 1 7 3 8
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
Sfert de finală
Daniel Cukierman/Edan Leshem 2 6 6
Patrick Foley/David Quayle 0 2 2
16.09.20
Sfert de finală
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 6 6
Baptiste Crepatte/Titouan Droguet 0 2 2
16.09.20
Sfert de finală
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 2 6 7
Igor Sijsling/Glenn Smits 0 3 66
16.09.20
Sfert de finală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 7 6
Christopher Heyman/Yannick Mertens 0 63 1
femei dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 2 6 7
Ellen Perez/Storm Sanders 0 3 62
16.09.20
1-a rundă
Asia Muhammad/Arina Rodionova 2 6 6
Sharon Fichman/Vera Zvonareva 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Giulia Gatto-Monticone/Jasmine Paolini 2 6 6
Oksana Kalashnikova/Laura Siegemund 0 3 4
16.09.20
a 2-a rundă
Anna-Lena Friedsam/Raluca Olaru 2 6 6
Miyu Kato/Sabrina Santamaria 0 4 3
16.09.20
1-a rundă
Magda Linette/Bernarda Pera 2 6 6
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk 0 2 4
16.09.20
1-a rundă
Cori Gauff/Christina Mchale 2 6 7
Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok 0 4 5
femei dublu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
Sfert de finală
Ivonne Cavalle-Reimers/Angela Fita Boluda 2 7 7
Giulia Morlet/Estela Perez-Somarriba 0 68 63
16.09.20
Sfert de finală
Axana Mareen/Vicky Van De Peer 2 6 2 10
Alina Charaeva/Arina Solomatina 1 2 6 8
16.09.20
Sfert de finală
Maria Lota Kaul/Simona Ogescu 2 6 7
Leyre Romero Gormaz/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 5
16.09.20
Sfert de finală
Caijsa Wilda Hennemann/Anna Siskova 2 3 7 10
Victoria Jimenez Kasintseva/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 1 6 5 6
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Demi Tran/Lian Tran 2 6 6
Zoe Bourbotte/Marija Semenistaja 0 2 2
16.09.20
1-a rundă
Tereza Dejnozkova/Laetitia Pulchartova 2 6 6
Rita Atik/Sophia Intert 0 3 2
16.09.20
1-a rundă
Olivia Gram/Darja Semenistaja 2 6 6
Mariia Antoniuk/Mey Ayari 0 2 0
16.09.20
Sfert de finală
Olivia Gram/Darja Semenistaja 1 w/o
Vitalia Stamat/Anastasia Sukhotina 0
femei dublu Hard Portugal W15 Santarem seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Riya Bhatia/Ramu Ueda 1 w/o
Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel 0
femei dublu Zgura Czech Republic W25 Frydek Mistek seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Polina Leykina/Diana Marcinkevica 2 6 6
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Raluca Georgiana Serban/Anastasiya Shoshyna 2 6 5 10
Miriam Bianca Bulgaru/Nina Potocnik 1 3 7 5
16.09.20
1-a rundă
Jamie Loeb/Grace Min 2 2 7 11
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova 1 6 5 9
16.09.20
1-a rundă
Nikola Breckova/Alica Rusova 2 7 3 10
Cindy Burger/Suzan Lamens 1 63 6 4
femei dublu Zgura Croatia W25 Zagreb seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Oana Gavrila/Andreea Rosca 2 6 6
Noa Krznaric/Ana Mukic 0 0 0
16.09.20
1-a rundă
Silvia Njiric/Dejana Radanovic 2 6 6
Victoria Borodulina/Sara Zalukar 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Valentini Grammatikopoulou/Ana Sofia Sanchez 1 w/o
Ria Dernikovic/Greta Maric 0
16.09.20
1-a rundă
Iva Primorac/Antonia Ruzic 2 6 6
Klara Vukicevic/Tara Wurth 0 2 1
femei dublu Zgura France W80 Cagnes sur seturi 1 2 3 4 5
16.09.20
1-a rundă
Paula Kania/Katarzyna Piter 2 6 6
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 0 1 0
16.09.20
Sfert de finală
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 2 6 6
Clara Burel/Chloe Paquet 0 3 3
16.09.20
Sfert de finală
Samantha Murray/Julia Wachaczyk 2 6 6
Aubane Droguet/Selena Janicijevic 0 4 4
<