Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.20
13:00
1-a rundă
Maxime Cressy  
Prajnesh Gunneswaran [7]  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Matteo Viola  
Federico Gaio [6]  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Andrew Harris  
Chun Hsin Tseng [q]  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Gian Marco Moroni  
Andrea Pellegrino [q]  
28.09.20
16:30
1-a rundă
Remy Bertola [WC]  
Tommy Robredo  
28.09.20
16:30
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild [1]  
Blaz Rola  
bărbaţi simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
28.09.20
12:00
1-a rundă
Fabio Fognini [14]  
Mikhail Kukushkin  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Yoshihito Nishioka  
Felix Auger Aliassime [19]  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Michael Mmoh [q]  
Pierre-Hugues Herbert  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Pedro Martinez Portero [q]  
Aleksandar Vukic [q]  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Reilly Opelka  
Jack Sock [q]  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Hugo Gaston [WC]  
Maxime Janvier [WC]  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Marin Cilic  
Dominic Thiem [3]  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Emilio Gomez [q]  
Lorenzo Sonego  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Steven Diez [q]  
Mackenzie Mcdonald  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Tommy Paul  
James Duckworth  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Gael Monfils [8]  
Alexander Bublik  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Jiri Vesely  
Liam Broady [q]  
28.09.20
15:00
1-a rundă
Casper Ruud [28]  
Yuichi Sugita  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Guido Pella  
Salvatore Caruso  
28.09.20
15:30
1-a rundă
John Millman  
Pablo Carreno-Busta [17]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Aljaz Bedene  
Arthur Rinderknech [WC]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Filip Krajinovic [26]  
Nikola Milojevic [q]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Jan-Lennard Struff [30]  
Frances Tiafoe  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Kamil Majchrzak  
Karen Khachanov [15]  
28.09.20
16:30
1-a rundă
Egor Gerasimov  
Rafael Nadal [2]  
28.09.20
17:00
1-a rundă
Adrian Mannarino  
Albert Ramos-Vinolas  
28.09.20
17:00
1-a rundă
Tennys Sandgren  
Hubert Hurkacz [29]  
28.09.20
17:00
1-a rundă
Daniil Medvedev [4]  
Marton Fucsovics  
28.09.20
17:00
1-a rundă
Daniel Elahi Galan [LL]  
Cameron Norrie  
28.09.20
17:00
1-a rundă
Daniel Altmaier [q]  
Feliciano Lopez  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Split Challenger seturi 1 2 3 4 5
28.09.20
11:00
1-a rundă
Facundo Mena  
Carlos Taberner [4]  
28.09.20
11:00
1-a rundă
Mitchell Krueger  
Zdenek Kolar  
28.09.20
11:00
1-a rundă
Elias Ymer  
Maximilian Marterer [PR]  
28.09.20
12:30
1-a rundă
Pedro Sousa [1]  
Hugo Grenier  
28.09.20
12:30
1-a rundă
Danilo Petrovic [5]  
Brandon Nakashima  
28.09.20
12:30
1-a rundă
Joao Menezes  
Duje Ajdukovic [WC]  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Marcelo Tomas Barrios Vera [q]  
Borna Gojo [WC]  
femei simplu Zgura France Paris seturi 1 2 3 4 5
28.09.20
12:00
1-a rundă
Tsvetana Pironkova [WC]  
Andrea Petkovic  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Petra Kvitova [7]  
Oceane Dodin  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Monica Puig  
Sara Errani [q]  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Katerina Siniakova  
Lauren Davis  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Aliona Bolsova  
Jasmine Paolini  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Catherine Cartan Bellis  
Bernarda Pera  
28.09.20
12:00
1-a rundă
Katarina Zavatska  
Kiki Bertens [5]  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Svetlana Kuznetsova [28]  
Anastasia Pavlyuchenkova  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Christina Mchale  
Karolina Muchova [22]  
28.09.20
13:30
1-a rundă
Elina Svitolina [3]  
Varvara Gracheva  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Angelique Kerber [18]  
Kaja Juvan  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Barbara Haas [q]  
Su-Wei Hsieh  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Tamara Korpatsch  
Amanda Anisimova [25]  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Renata Zarazua [q]  
Elsa Jacquemot [WC]  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Tamara Zidansek  
Garbine Muguruza [11]  
28.09.20
14:00
1-a rundă
Iga Swiatek  
Marketa Vondrousova [15]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Shuai Zhang  
Madison Keys [12]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Stefanie Voegele  
Patricia Maria Tig  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Kristie Ahn  
Serena Williams [6]  
28.09.20
15:30
1-a rundă
Viktoria Kuzmova  
Kristyna Pliskova  
28.09.20
17:30
1-a rundă
Arantxa Rus  
Clara Burel [WC]  
28.09.20
17:30
1-a rundă
Chloe Paquet [WC]  
Alize Cornet  
28.09.20
17:30
1-a rundă
Leylah Annie Fernandez  
Magda Linette [31]  
28.09.20
17:30
1-a rundă
Diane Parry [WC]  
Polona Hercog  
<