Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Pedro Martinez Portero 2 6 2 6
Bernabe Zapata Miralles 1 4 6 3
17.10.20
Semifinală
Carlos Alcaraz Garfia 2 1 6 6
Mario Vilella Martinez 1 6 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
James Duckworth 2 6 5 6
Mischa Zverev 1 3 7 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 6 6
Marc Polmans 0 2 1
17.10.20
1-a rundă de calif.
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Rudolf Molleker 0 3 0
17.10.20
1-a rundă de calif.
Egor Gerasimov 2 6 4 6
Oscar Moraing 1 1 6 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Oscar Otte 2 7 6
Radu Albot 0 65 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Dennis Novak 2 7 6 7
Max Purcell 1 63 73 63
17.10.20
1-a rundă de calif.
Sumit Nagal 2 7 6
Norbert Gombos 0 5 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 6 4 6
Jeff Wolf 1 3 6 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Alexander Zverev 2 7 7
Alejandro Davidovich Fokina 0 5 63
17.10.20
Semifinală
Felix Auger Aliassime 2 6 1 6
Roberto Bautista Agut 1 3 6 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Marco Cecchinato 2 6 6
Danilo Petrovic 0 1 0
17.10.20
Semifinală
Laslo Djere 1 2 6 4
Lorenzo Musetti retragere 0 6 2 1
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Julian Lenz 2 6 6
Michael Weindl 0 1 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Alexander Ritschard 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 4 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Jc Aragone 2 3 6 7
Cedrik-Marcel Stebe 1 6 3 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Daniel Masur 2 3 6 6
Matthias Bachinger 1 6 2 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Lucas Miedler 2 3 6 6
Ulises Blanch 1 6 3 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier 2 6 6
Johannes Haerteis 0 3 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Tomas Martin Etcheverry 2 5 7 6
Milan Welte 1 7 65 1
17.10.20
1-a rundă de calif.
Jack Draper 2 6 7
Evgeny Karlovskiy 0 1 5
bărbaţi simplu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Teimuraz Gabashvili 2 6 3 6
Riccardo Bonadio 1 2 6 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 2 6 7
Pedja Krstin 1 6 3 64
17.10.20
1-a rundă de calif.
Mackenzie Mcdonald 2 3 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 6 1 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Viktor Galovic 2 6 6
Ivan Nedelko 0 4 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Alexey Vatutin 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 3 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 6 6
Koray Kirci 0 2 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Nino Serdarusic 2 6 4 7
Filippo Baldi 1 4 6 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Borna Gojo 2 7 7
Cengiz Aksu 0 5 5
bărbaţi simplu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Pedro Sousa 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 4 4
17.10.20
Semifinală
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Federico Gaio 0 3 0
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Laurynas Grigelis 2 4 6 7
Thiago Agustin Tirante 1 6 2 5
17.10.20
Semifinală
Daniel Michalski 2 2 7 6
Martin Cuevas 1 6 5 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 7
Alexandar Lazarov 0 4 5
17.10.20
Semifinală
Felix Corwin 2 6 4 6
Timofey Skatov 1 3 6 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Igor Sijsling 2 7 6
Otto Virtanen 0 64 3
17.10.20
Semifinală
Jelle Sels 2 6 7
Viktor Durasovic 0 3 66
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Borna Coric 2 1 6 6
Milos Raonic 1 6 1 4
17.10.20
Semifinală
Andrey Rublev 2 4 6 6
Denis Shapovalov 1 6 3 4
femei simplu Indoor Hard Czech Republic Ostrava seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
1-a rundă de calif.
Irina-Camelia Begu 2 6 6 6
Varvara Gracheva 1 75 2 1
17.10.20
1-a rundă de calif.
Arantxa Rus 2 6 6
Jasmine Paolini 0 4 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 6 6
Bernarda Pera 1 4 76 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Barbora Krejcikova 2 6 6
Kaja Juvan 0 3 0
17.10.20
1-a rundă de calif.
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Ana Bogdan 0 4 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 7 6
Stefanie Voegele 0 65 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Jil Teichmann 2 7 6
Anna-Lena Friedsam 0 5 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Sorana Cirstea 0 3 3
17.10.20
1-a rundă de calif.
Daria Kasatkina 2 6 6
Bethanie Mattek-Sands 0 4 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Marie Bouzkova 2 6 6
Katarina Zavatska 0 3 2
17.10.20
1-a rundă de calif.
Anna Blinkova 2 7 6
Tamara Zidansek 0 65 4
17.10.20
1-a rundă de calif.
Cori Gauff 2 6 6
Jana Cepelova 0 1 0
femei simplu Hard Portugal W15 Funchal seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Beatriz Haddad Maia 2 3 6 6
Arianne Hartono 1 6 2 3
17.10.20
Semifinală
Francisca Jorge 2 6 7
Ingrid Gamarra Martins 0 2 5
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Barbara Gatica 0 0 2
17.10.20
Semifinală
Weronika Falkowska 2 6 7
Ivonne Cavalle-Reimers 0 3 63
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Sandra Samir 1 6 2
Anna Morgina retragere 0 0 0
17.10.20
Semifinală
Joanna Garland 2 6 7
Zhibek Kulambayeva 0 3 65
femei simplu Indoor Hard France W25 Cherbourg en seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Kaia Kanepi 2 6 7
Jodie Anna Burrage 0 1 62
17.10.20
Semifinală
Harriet Dart 2 6 6
Jule Niemeier 0 4 4
bărbaţi dublu Zgura Spain Alicante Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 4 6 10
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 1 6 4 2
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Raven Klaasen/Oliver Marach 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Italy Sardinia seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 0 3 4
bărbaţi dublu Zgura Portugal Lisbon Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Roberto Cid Subervi/Goncalo Oliveira 2 7 4 10
Harri Heliovaara/Zdenek Kolar 1 65 6 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Vladimir Ivanov/Alibek Kachmazov 2 6 6
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 7
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 0 2 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Semifinală
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 6 3 10
Alexander Bublik/Reilly Opelka 1 4 6 6
femei dublu Hard Portugal W15 Funchal seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Arianne Hartono/Eva Vedder 2 4 6 10
Ingrid Gamarra Martins/Beatriz Haddad Maia 1 6 1 7
17.10.20
Semifinală
Ingrid Gamarra Martins/Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Alba Carrillo Marin/Ines Murta 0 2 4
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 3 7 17
Weronika Falkowska/Lisa Ponomar 1 6 63 15
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Viktoriia Dema/Martyna Kubka 2 6 6
Emily Arbuthnott/Freya Christie 0 4 3
femei dublu Indoor Hard France W25 Cherbourg en seturi 1 2 3 4 5
17.10.20
Finală
Robin Anderson/Jessika Ponchet 2 4 6 10
Harriet Dart/Sarah Beth Grey 1 6 4 8
<