Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Damir Dzumhur 0 2 3
20.10.20
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert 2 6 3 6
Tennys Sandgren 1 3 6 3
20.10.20
1-a rundă
Jannik Sinner 2 6 6
James Duckworth 0 1 2
20.10.20
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 6
Dennis Novak 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
John Millman 2 6 6
Fernando Verdasco 0 4 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Daniel Evans 2 6 3 6
Salvatore Caruso 1 2 6 3
20.10.20
1-a rundă
Cameron Norrie 2 6 7
Emil Ruusuvuori 0 3 64
20.10.20
1-a rundă
Marcos Giron 2 4 6 6
Luca Nardi 1 6 4 1
20.10.20
1-a rundă
Pablo Andujar 2 6 6
Federico Coria 0 2 3
20.10.20
1-a rundă
Lloyd Harris 2 7 6
Corentin Moutet 0 5 2
20.10.20
1-a rundă
Alex De Minaur 2 3 7 6
Richard Gasquet 1 6 65 3
20.10.20
1-a rundă
Zizou Bergs 2 7 7
Albert Ramos-Vinolas 0 5 5
bărbaţi simplu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Julian Lenz 2 5 7 6
Juan Pablo Ficovich 1 7 5 4
20.10.20
1-a rundă
Tobias Kamke 2 6 6
Constant Lestienne 0 4 2
20.10.20
1-a rundă
Daniel Masur 2 6 6
Gregoire Barrere 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Lukas Lacko 2 5 7 6
Max Hans Rehberg 1 7 64 1
20.10.20
1-a rundă
Maximilian Marterer 2 7 6
Mikael Torpegaard 0 5 3
20.10.20
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 7 7
Maxime Cressy 0 5 63
bărbaţi simplu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Mackenzie Mcdonald 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 4 1
20.10.20
1-a rundă
Tristan Lamasine 2 4 6 7
Peter Polansky 1 6 2 5
20.10.20
1-a rundă
Dmitry Popko 2 6 7
Frederico Ferreira Silva 0 2 63
20.10.20
1-a rundă
Nino Serdarusic 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 3 1
20.10.20
1-a rundă
Roberto Marcora 2 7 6
Mohamed Safwat 0 66 0
20.10.20
1-a rundă
Martin Klizan 2 7 6
Illya Marchenko 0 66 3
20.10.20
1-a rundă
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Elias Ymer 0 3 3
20.10.20
1-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 4 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Aziz Dougaz 1 6 4
Matias Franco Descotte retragere 0 4 1
20.10.20
1-a rundă
Alibek Kachmazov 2 7 1 7
Facundo Juarez 1 5 6 63
20.10.20
1-a rundă
Guido Ivan Justo 2 2 6 7
Martin Cuevas 1 6 4 5
20.10.20
1-a rundă
Andreja Petrovic 2 6 6
Fermin Tenti 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany M25 Hamburg seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Marvin Netuschil 0 2 2
20.10.20
1-a rundă
Tim Van Rijthoven 2 2 7 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 6 5 4
20.10.20
1-a rundă
Manuel Guinard 2 7 6
Adrian Obert 0 63 3
20.10.20
1-a rundă
Timo Stodder 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 0 4
20.10.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 6 6
Benedikt Henning 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6 6
Sebastian Baez 1 76 0 3
20.10.20
1-a rundă
Henri Squire 2 6 6
Lewie Lane 0 1 1
20.10.20
1-a rundă
Lenny Hampel 2 7 7
Max Wiskandt 0 5 62
20.10.20
1-a rundă
Viktor Durasovic 2 6 4 6
Nicolas Barrientos 1 3 6 2
20.10.20
1-a rundă
Anton Matusevich 2 6 6
Baptiste Crepatte 0 2 4
femei simplu Indoor Hard Czech Republic Ostrava seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Veronika Kudermetova 2 6 6
Donna Vekic 0 2 4
20.10.20
1-a rundă
Daria Kasatkina 2 6 3 6
Elena Rybakina 1 2 6 3
20.10.20
1-a rundă
Karolina Muchova 2 6 6
Shuai Zhang 0 1 1
20.10.20
1-a rundă
Jennifer Brady 2 3 7 6
Dayana Yastremska 1 6 66 1
20.10.20
1-a rundă
Cori Gauff 2 7 6
Katerina Siniakova 0 5 4
20.10.20
1-a rundă
Ons Jabeur 2 6 6
Barbora Strycova 0 2 2
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Bojana Marinkovic 2 6 6
Alice Benvegnu 0 2 1
20.10.20
1-a rundă
Rebeca Pereira 2 7 6
Zofia Podbiol 0 5 4
20.10.20
1-a rundă
Darja Semenistaja 2 2 7 6
Yasmine Mansouri 1 6 5 4
20.10.20
1-a rundă
Lisa Ponomar 1 6 5
Anna Ureke retragere 0 4 1
20.10.20
1-a rundă
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Marija Semenistaja 0 1 1
20.10.20
1-a rundă
Ines Ibbou 2 6 6
Lena Ruppert 0 2 1
20.10.20
1-a rundă
Kathleen Kanev 2 6 6
Margarita Ignatjeva 0 4 1
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
Calificare
Helene Scholsen 2 6 7
Bianca Jolie Fernandez 0 2 5
20.10.20
Calificare
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Veronika Pepelyaeva 0 3 0
20.10.20
Calificare
Lian Tran 2 6 6
Viktoriya Kanapatskaya 0 3 1
20.10.20
Calificare
Mihaela Djakovic 2 6 6
Jasmine Conway 0 4 2
20.10.20
Calificare
Noel Saidenova 2 6 0 10
Anastasia Zolotareva 1 1 6 8
20.10.20
Calificare
Martyna Kubka 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 1 1
femei simplu Indoor Hard France W25 Reims seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Pemra Ozgen 0 3 1
20.10.20
1-a rundă
Maryna Zanevska 2 7 7
Jana Fett 0 5 5
20.10.20
1-a rundă
Anastasia Zakharova 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 0 4
20.10.20
1-a rundă
Xin Yu Wang 2 6 6
Daniela Seguel 0 1 4
20.10.20
1-a rundă
Daria Snigur 2 3 6 6
Mariam Bolkvadze 1 6 4 3
20.10.20
1-a rundă
Clara Burel 2 6 5 6
Jaqueline Cristian 1 4 7 4
femei simplu Hard USA W80 Macon seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
Calificare
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Kayla Day 0 3 2
20.10.20
Calificare
Varvara Lepchenko 2 6 6
Mayo Hibi 0 3 2
20.10.20
Calificare
Renata Zarazua 2 7 6
Asia Muhammad 0 62 3
20.10.20
Calificare
Tessah Andrianjafitrimo 2 7 6 10
Clara Tauson 1 5 75 8
20.10.20
Calificare
Magdalena Frech 2 4 6 10
Claire Liu 1 6 2 5
20.10.20
Calificare
Katie Volynets 1 6 3
Eugenie Bouchard retragere 0 4 0
20.10.20
Calificare
Veronica Cepede Royg 2 6 6 10
Marie Benoit 1 4 74 7
20.10.20
Calificare
Gabriela Talaba 2 6 6
Ankita Raina 0 0 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany Cologne seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Alexander Zverev/Mischa Zverev 2 6 6
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 0 4 2
20.10.20
1-a rundă
Max Purcell/Luke Saville 2 7 6 10
Felix Auger Aliassime/Robert Lindstedt 1 63 71 7
20.10.20
1-a rundă
Raven Klaasen/Ben Mclachlan 2 6 6
Tomislav Brkic/Franko Skugor 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 7 6
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 5 2
20.10.20
1-a rundă
Daniel Evans/Cameron Norrie 2 4 6 12
Taylor Harry Fritz/Nicholas Monroe 1 6 3 10
20.10.20
1-a rundă
Pablo Andujar/Sander Arends 2 6 6 10
Fabrice Martin/Jean-Julien Rojer 1 76 2 5
bărbaţi dublu Carpet Germany Ismaning Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Sergio Galdos/Marc-Andrea Huesler 2 6 2 11
Dustin Brown/Brayden Schnur 1 3 6 9
20.10.20
1-a rundă
Sebastian Korda/Brandon Nakashima 2 6 7
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 0 4 5
20.10.20
1-a rundă
Zdenek Kolar/Albano Olivetti 2 6 6 10
Fernando Romboli/Tsung-Hua Yang 1 3 76 7
20.10.20
1-a rundă
Andre Begemann/David Pel 2 6 6
Julian Lenz/Yannick Maden 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 2 6 6
Max Hans Rehberg/Cedrik-Marcel Stebe 0 4 4
bărbaţi dublu Hard Turkey Istanbul Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 64 3
20.10.20
1-a rundă
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 5 6 10
Romain Arneodo/David Vega Hernandez 1 7 4 8
20.10.20
1-a rundă
Hunter Reese/Jan Zielinski 2 6 4 10
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 1 6 7
bărbaţi dublu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 2 6 7
Piotr Galus/Taiyo Yamanaka 0 3 62
20.10.20
1-a rundă
Pedro Iamachkine/Gabriel Roveri Sidney 2 1 6 10
Matias Franco Descotte/Thiago Agustin Tirante 1 6 4 2
20.10.20
1-a rundă
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 2 6 6
Maik Steiner/Patrick Zahraj 0 3 3
20.10.20
1-a rundă
Alex Barrena/Ignacio Monzon 2 7 6
Yanais Laurent/Tak Khunn Wang 0 64 3
20.10.20
1-a rundă
Martin Cuevas/Luis Patino 2 6 6 10
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 1 76 3 5
20.10.20
1-a rundă
Aziz Dougaz/Skander Mansouri 2 6 6
Vladimir Ivanov/Alibek Kachmazov 0 4 2
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Felix Corwin/Vladyslav Orlov 2 6 6
Sidharth Rawat/Kelsey Stevenson 0 4 4
20.10.20
1-a rundă
Flavio Cobolli/Alexander Donski 2 6 2 10
Jose Fco. Vidal Azorin/Pablo Vivero Gonzalez 1 4 6 8
20.10.20
1-a rundă
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Marko Miladinovic/Miljan Zekic 0 3 4
20.10.20
1-a rundă
Max Houkes/Timur Kiuamov 2 6 6
Preston Connor/Aljaz Fugina 0 2 0
20.10.20
1-a rundă
Benjamin Lock/Yaraslav Shyla 2 7 7
Sagadat Ayap/Markos Kalovelonis 0 5 5
20.10.20
1-a rundă
Daniele Capecchi/Francesco Vilardo 2 1 7 10
Marek Gengel/Dominik Langmajer 1 6 65 4
20.10.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 5 6 10
Oleksii Krutykh/Martins Podzus 1 7 3 6
20.10.20
1-a rundă
Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko 2 6 6 10
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 1 72 3 6
bărbaţi dublu Indoor Hard Germany M25 Hamburg seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Hendrik Jebens/Adrian Obert 2 7 7
Chun Hsin Tseng/Camilo Ugo Carabelli 0 63 5
20.10.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic/Nick Hardt 2 6 6
Sebastian Baez/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Marvin Moeller/Henri Squire 2 6 3 10
Yan Sabanin/Khumoun Sultanov 1 2 6 6
20.10.20
1-a rundă
Lewie Lane/Benito Sanchez Martinez 2 7 6
Alexander Abou Boutros/Adil Kalyanpur 0 5 1
femei dublu Indoor Hard Czech Republic Ostrava seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 5 6 10
Jesika Maleckova/Chantal Skamlova 1 7 1 5
20.10.20
1-a rundă
Kirsten Flipkens/Demi Schuurs 2 6 7
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 0 1 5
20.10.20
1-a rundă
Magda Linette/Jil Teichmann 1 w/o
Anna Blinkova/Veronika Kudermetova 0
20.10.20
1-a rundă
Nadiya Kichenok/Monica Niculescu 2 7 6 10
Anna-Lena Friedsam/Raluca Olaru 1 5 73 5
femei dublu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Maria Lourdes Carle/Yasmine Mansouri 2 6 6
Angelina Graovac/Zofia Podbiol 0 4 3
20.10.20
1-a rundă
Bojana Marinkovic/Eliessa Vanlangendonck 2 7 4 10
Elena Malygina/Darja Semenistaja 1 5 6 8
20.10.20
1-a rundă
Marie Mettraux/Marija Semenistaja 2 6 6 10
Eleonora Alvisi/Alice Benvegnu 1 1 74 3
20.10.20
1-a rundă
Sina Herrmann/Lena Ruppert 2 6 6
Chiraz Bechri/Ines Ibbou 0 3 4
20.10.20
1-a rundă
Anna Ureke/Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Margarita Ignatjeva/Kathleen Kanev 0 1 1
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Dasha Ivanova/Sofia Sewing 2 6 6
Tanika Tyra Panaino/Kira Pavlova 0 1 1
20.10.20
1-a rundă
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova 2 6 7
Natela Dzalamidze/Elizaveta Koklina 0 1 63
20.10.20
1-a rundă
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Sathwika Sama/Saumya Vig 0 3 3
20.10.20
1-a rundă
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Sandra Samir/Marianna Zakarlyuk 0 1 3
20.10.20
1-a rundă
Viktoriya Kanapatskaya/Adrienn Nagy 2 6 6 10
Emily Arbuthnott/Freya Christie 1 3 74 4
20.10.20
1-a rundă
Helene Scholsen/Chanel Simmonds 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Hala Fouad 0 3 2
20.10.20
1-a rundă
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 2 6 6
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 0 3 0
20.10.20
1-a rundă
Anastasia Gasanova/Anna Morgina 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko/Alina Silich 0 1 1
femei dublu Indoor Hard France W25 Reims seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
Sfert de finală
Robin Anderson/Jessika Ponchet 2 6 6
Alice Hall/Marie Menacer 0 3 3
20.10.20
1-a rundă
Reka-Luca Jani/Pemra Ozgen 2 7 6
Sophia Biolay/Jade Bornay 0 65 4
20.10.20
Sfert de finală
Selena Janicijevic/Robin Montgomery 2 6 6
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 0 1 0
femei dublu Hard USA W80 Macon seturi 1 2 3 4 5
20.10.20
1-a rundă
Caroline Dolehide/Caty McNally 2 6 6
Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe 0 3 1
20.10.20
1-a rundă
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 2 7 1 10
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova 1 5 6 7
20.10.20
1-a rundă
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 5 6 10
Lara Arruabarrena/Sara Errani 1 7 1 8
20.10.20
1-a rundă
Misaki Doi/Nina Stojanovic 2 6 7
Greetje Minnen/Sachia Vickery 0 3 63
20.10.20
1-a rundă
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 7 5 10
Paula Kania/Katarzyna Piter 1 5 7 7
21.10.20
1-a rundă
Anna Danilina/Ankita Raina 2 6 6
Naomi Broady/Erin Routliffe 0 3 4
21.10.20
1-a rundă
Francesca Di Lorenzo/Jamie Loeb 2 0 7 10
Usue Maitane Arconada/Marta Kostyuk 1 6 5 7
21.10.20
1-a rundă
Marie Benoit/Renata Zarazua 2 6 6
Natsumi Kawaguchi/Maria Camila Osorio Serrano 0 3 2
<