Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Kazakhstan Nur-Sultan seturi 1 2 3 4 5
08:00
Calificare
Alexei Popyrin  
Aslan Karatsev  
09:00
Calificare
Yuichi Sugita  
Marc Polmans  
09:30
Calificare
Yannick Hanfmann  
Damir Dzumhur  
10:30
Calificare
Emil Ruusuvuori  
Viktor Troicki  
11:00
1-a rundă
Dmitry Popko [WC]  
Radu Albot  
12:00
1-a rundă
Tommy Paul [7]  
Stefano Travaglia  
12:30
1-a rundă
Fernando Verdasco  
James Duckworth  
13:30
1-a rundă
Cameron Norrie  
Jordan Thompson [8]  
14:00
1-a rundă
Frances Tiafoe  
Corentin Moutet  
bărbaţi simplu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Dennis Novak [WC]  
Kevin Anderson [PR]  
15:00
1-a rundă
Borna Coric  
Taylor Harry Fritz  
16:30
1-a rundă
Gael Monfils [7]  
Pablo Carreno-Busta  
18:30
1-a rundă
Andrey Rublev [5]  
Norbert Gombos [q]  
20:00
1-a rundă
Jurij Rodionov [WC]  
Denis Shapovalov [8]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Germany Hamburg Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Henri Laaksonen [6]  
Mikael Torpegaard  
12:00
1-a rundă
Kamil Majchrzak [1]  
Roberto Marcora  
13:30
1-a rundă
Lukas Lacko  
Nikola Milojevic [7]  
13:30
1-a rundă
Maxime Cressy  
Maximilian Marterer [WC]  
15:00
1-a rundă
Kimmer Coppejans  
Yannick Maden  
15:00
1-a rundă
Arthur Rinderknech  
Taro Daniel [2]  
16:30
1-a rundă
Sebastian Ofner  
Dustin Brown [PR]  
16:30
1-a rundă
Hugo Gaston [LL]  
Sumit Nagal [5]  
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
13:30
Calificare
Leopold Zima  
Milan Welte  
13:40
Calificare
Hendrik Jebens  
Daniel De Jonge  
14:00
Calificare
Maxence Beauge  
Mick Lescure  
15:00
Calificare
Yannik Steinegger  
Louis Dussin  
15:00
Calificare
Robert Strombachs  
Kenneth Raisma  
15:00
Calificare
Arthur Bouquier  
Antoine Monaco  
17:00
Calificare
Dominik Boehler  
Titouan Droguet  
bărbaţi simplu Zgura Spain Marbella Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:00
Calificare
Andrea Arnaboldi  
Andrea Pellegrino  
12:00
1-a rundă
Bernabe Zapata Miralles  
Tommy Robredo [PR]  
13:30
1-a rundă
Andrej Martin [5]  
Joao Domingues  
13:30
1-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune [WC]  
Elliot Benchetrit [ALT]  
14:00
1-a rundă
Jozef Kovalik [8]  
Jay Clarke  
15:00
1-a rundă
Mario Vilella Martinez  
Pedro Martinez Portero [2]  
15:30
1-a rundă
Blaz Rola  
Maxime Janvier  
15:30
1-a rundă
Alexandre Muller [ALT]  
Pedro Sousa [7]  
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
10:00
2-a rundă de calif.
Gaia Squarcialupi  
Tamira Paszek  
10:00
2-a rundă de calif.
Axana Mareen  
Gabriela Duca  
10:00
2-a rundă de calif.
Valeriya Olyanovskaya  
Irina Dshandshgava  
10:00
2-a rundă de calif.
Sapfo Sakellaridi  
Nefeli Zafeiri  
10:00
2-a rundă de calif.
Stefana Lazar  
Irene Lavino  
10:00
2-a rundă de calif.
Anita Bertoloni  
Zoziya Kardava  
12:00
2-a rundă de calif.
Giulia Crescenzi  
Matilde Mariani  
12:00
2-a rundă de calif.
Jenny Duerst  
Magdalini Adaloglou  
12:00
2-a rundă de calif.
Ayumi Koshiishi  
Vicky Van De Peer  
12:00
2-a rundă de calif.
Saara Orav  
Julia Kimmelmann  
12:00
2-a rundă de calif.
Zoe Howard  
Olga Helmi  
12:00
2-a rundă de calif.
Anja Wildgruber  
Natalia Fehr  
femei simplu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
12:00
Calificare
Lina Glushko  
Silvia Ambrosio  
12:00
Calificare
Stephanie Judith Visscher  
Kristin Younes  
13:30
Calificare
Lou Adler  
Celia Cervino Ruiz  
13:30
Calificare
Sara Gambogi  
Victoria Kalaitzis  
15:00
Calificare
Shelly Bereznyak  
Iveta Dapkute  
15:00
Calificare
Dorka Drahota Szabo  
Jantje Tilbuerger  
16:30
Calificare
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
Estela Perez-Somarriba  
16:30
Calificare
Olga Parres Azcoitia  
Diana Martynov  
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
10:30
Calificare
Rebeca Pereira  
Lola Mireille Glantz  
11:30
Calificare
Kathleen Kanev  
Wiem Boubaker  
11:30
Calificare
Yasmine Mansouri  
Olivia Gram  
11:30
Calificare
Laetitia Pulchartova  
Kim-Michaela Zahraj  
11:30
Calificare
Marie Mettraux  
Eva Marie Voracek  
11:30
Calificare
Weronika Falkowska  
Marija Semenistaja  
11:30
Calificare
Margarita Ignatjeva  
Lena Ruppert  
11:30
Calificare
Isabella Kruger  
Sara Ziodato  
femei simplu Indoor Hard Turkey W25 Istanbul seturi 1 2 3 4 5
10:30
Calificare
Valentini Grammatikopoulou  
Ekaterina Yashina  
11:00
Calificare
Despina Papamichail  
Ekaterina Kazionova  
11:00
Calificare
Dejana Radanovic  
Anastasiya Shoshyna  
11:00
Calificare
Katherine Sebov  
Nefisa Berberovic  
12:00
Calificare
Maia Lumsden  
Yuliya Hatouka  
12:30
Calificare
Andrea Lazaro Garcia  
Ivana Popovic  
12:30
Calificare
Margot Yerolymos  
Lucie Havlickova  
12:30
Calificare
Shalimar Talbi  
Suzan Lamens  
bărbaţi dublu Indoor Hard Austria Vienna seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Grigor Dimitrov/Stan Wawrinka  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [2]  
19:30
1-a rundă
Jamie Murray/Neal Skupski  
Dennis Novak/Dominic Thiem [WC]  
<