Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
a 2-a rundă
Evgeny Donskoy 2 3 6 7
Max Hans Rehberg 1 6 3 65
04.11.20
a 2-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Hiroki Moriya 0 61 4
04.11.20
1-a rundă
Kamil Majchrzak 1 5
Sebastian Ofner retragere 0 1
04.11.20
a 2-a rundă
Sebastian Korda 2 6 1 6
Johannes Haerteis 1 2 6 1
04.11.20
a 2-a rundă
Marvin Moeller 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 2 4
bărbaţi simplu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Ruan Roelofse 0 2 2
04.11.20
1-a rundă
Justin Butsch 2 6 6 6
Joshua Ortlip 1 73 2 4
04.11.20
1-a rundă
Alexander Cozbinov 2 7 6
Reese Stalder 0 61 2
04.11.20
1-a rundă
Alex Rybakov 2 6 6
Maxim Verboven 0 1 0
04.11.20
Calificare
Reese Stalder 2 3 6 10
Raphael Lambling 1 6 1 7
04.11.20
Calificare
Trent Bryde 2 7 7
Zane Khan 0 5 5
04.11.20
1-a rundă
Trent Bryde 2 6 6
Alexandre Reco 0 1 2
04.11.20
1-a rundă
Alexis Galarneau 2 6 6
Alec Adamson 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Charles Broom 2 6 6 7
Ezekiel Clark 1 3 73 64
04.11.20
Calificare
Charles Broom 2 6 6
Daniel Rodrigues 0 4 3
04.11.20
1-a rundă
Liam Draxl 2 6 6
Blaise Bicknell 0 4 0
04.11.20
Calificare
Matias Soto 2 6 6
Nicaise Muamba 0 3 3
04.11.20
1-a rundă
Matias Soto 2 6 6
Nicolas Rousset 0 1 0
04.11.20
Calificare
Kiranpal Pannu 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 2 3
04.11.20
Calificare
Tyler Zink 2 7 6
Joshua Sheehy 0 62 2
04.11.20
1-a rundă
Tyler Zink 2 4 6 7
Kiranpal Pannu 1 6 3 5
04.11.20
1-a rundă
Martin Damm 2 7 7
Ricardo Rodriguez-Pace 0 64 65
04.11.20
Calificare
Zachary Svajda 2 7 5 12
Jody Maginley 1 64 7 10
04.11.20
Calificare
Blaise Bicknell 2 6 6
Justin Roberts 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Fabian Marozsan 0 4 2
04.11.20
1-a rundă
Markus Eriksson 2 7 6
Ioannis Xilas 0 65 1
04.11.20
1-a rundă
Maxime Hamou 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 2 4
04.11.20
1-a rundă
Edan Leshem 2 6 6 7
Clement Tabur 1 72 4 64
04.11.20
1-a rundă
Matija Pecotic 2 7 6
Rayane Roumane 0 5 4
04.11.20
1-a rundă
Lucas Gerch 2 7 6
Natan Rodrigues 0 62 1
04.11.20
1-a rundă
Riccardo Balzerani 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy 1 6 2
Vaclav Safranek retragere 0 2 0
04.11.20
1-a rundă
Evan Furness 2 6 6
Corentin Denolly 0 2 4
04.11.20
1-a rundă
Mateus Alves (2001) 2 7 6
Rio Noguchi 0 5 4
04.11.20
1-a rundă
Francesco Forti 2 6 6
Aristotelis Thanos 0 2 2
04.11.20
1-a rundă
Nicholas David Ionel 2 6 6
Jan Choinski 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Estonia M15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Vladimir Ivanov 2 1 7 6
Eero Vasa 1 6 5 0
04.11.20
1-a rundă
Yan Sabanin 2 6 6
Jonathan Mridha 0 4 4
04.11.20
1-a rundă
Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Kenneth Raisma 0 63 3
04.11.20
1-a rundă
Simon Freund 2 7 6
David Perez Sanz 0 64 3
04.11.20
1-a rundă
Mick Veldheer 2 6 6
Stefan Loncar 0 4 2
04.11.20
1-a rundă
Mattias Siimar 2 6 6
Roni Mikael Hietaranta 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Kristjan Tamm 2 7 4 7
Alexander Erler 1 64 6 65
04.11.20
1-a rundă
Vasil Kirkov 2 6 6
Alexander Georg Mandma 0 1 0
04.11.20
1-a rundă
Otto Virtanen 2 6 6
Iiro Vasa 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Harry Wendelken 2 6 6
David Pichler 0 4 4
04.11.20
1-a rundă
Karlis Ozolins 2 3 6 6
Jurgen Zopp 1 6 3 4
04.11.20
1-a rundă
Eric Vanshelboim 2 4 6 6
Yannick Mertens 1 6 3 4
04.11.20
1-a rundă
Leandro Riedi 2 6 6
Joshua Paris 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Quinta Do seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Fabio Coelho 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 1
04.11.20
1-a rundă
Viktor Galovic 2 6 6
Cayetano March 0 3 4
04.11.20
1-a rundă
Joao Monteiro 2 6 6
Terence Das 0 1 1
04.11.20
1-a rundă
Nuno Borges 2 5 6 6
Emilio Nava 1 7 3 3
04.11.20
1-a rundă
David Volfson 2 6 7
Khumoun Sultanov 0 3 61
04.11.20
1-a rundă
Francisco Cabral 2 7 6
Max Andrews 0 65 4
04.11.20
1-a rundă
Luis Faria 2 6 2 6
Nicolas Barrientos 1 2 6 3
04.11.20
1-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Tiago Torres 0 1 3
04.11.20
1-a rundă
Pedro Araujo 2 7 6
Goncalo Falcao 0 5 2
04.11.20
1-a rundă
Matteo Arnaldi 2 6 6
Yann Wojcik 0 4 4
04.11.20
1-a rundă
Arthur Fery 1 6 1
Raphael Baltensperger retragere 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Alessandro Bega 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 3
04.11.20
1-a rundă
Yaraslav Shyla 2 6 6
Tristan Boyer 0 3 4
04.11.20
1-a rundă
Francesco Vilardo 2 4 6 6
Alexey Zakharov 1 6 0 2
04.11.20
1-a rundă
David Poljak 2 7 6 6
Marat Deviatiarov 1 5 75 3
04.11.20
1-a rundă
Sidharth Rawat 2 7 7
Guy Den Ouden 0 5 67
04.11.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 7
Ali Habib 0 4 67
04.11.20
1-a rundă
Petros Chrysochos 2 6 3 6
Miljan Zekic 1 4 6 3
04.11.20
1-a rundă
Christian Langmo 2 6 6
Akram El Sallaly 0 4 2
04.11.20
1-a rundă
Marek Gengel 2 7 6
Illya Beloborodko 0 62 3
04.11.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6 6
Ryan Nijboer 1 4 74 3
04.11.20
1-a rundă
Marko Miladinovic 2 2 6 6
Aidan Mchugh 1 6 1 2
04.11.20
1-a rundă
Omni Kumar 1 7 3 1
Adam El Mihdawy retragere 0 6 0
04.11.20
1-a rundă
Oleksii Krutykh 2 6 6
Felix Corwin 0 1 4
04.11.20
1-a rundă
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Aldin Setkic 0 4 1
04.11.20
1-a rundă
Keisuke Saitoh 2 6 6
Raphael Collignon 0 3 3
04.11.20
1-a rundă
Jeffrey Von Der Schulenburg 2 3 7 6
Aleksei Khomich 1 6 66 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
a 2-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 4 6 6
Gregoire Barrere 1 6 2 2
04.11.20
a 2-a rundă
Luca Vanni 2 7 2 7
Mathias Bourgue 1 64 6 66
04.11.20
a 2-a rundă
Liam Broady 2 6 5 6
Blaz Kavcic 1 1 7 3
04.11.20
a 2-a rundă
Frederico Ferreira Silva 1 w/o
Constant Lestienne 0
04.11.20
a 2-a rundă
Quentin Halys 2 4 6 7
Matteo Viola 1 6 3 64
04.11.20
1-a rundă
Lorenzo Musetti 2 6 7
Fabrizio Ornago 0 3 5
bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
a 2-a rundă
Rafael Nadal 2 4 7 6
Feliciano Lopez 1 6 65 4
04.11.20
a 2-a rundă
Stan Wawrinka 2 4 7 6
Tommy Paul 1 6 63 2
04.11.20
a 2-a rundă
Adrian Mannarino 2 6 6 6
Yoshihito Nishioka 1 3 75 3
04.11.20
a 2-a rundă
Milos Raonic 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 4 4
04.11.20
a 2-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Richard Gasquet 0 5 3
04.11.20
a 2-a rundă
Jordan Thompson 2 2 6 6
Borna Coric 1 6 4 2
04.11.20
a 2-a rundă
Daniil Medvedev 1 6
Kevin Anderson retragere 0 6
04.11.20
a 2-a rundă
Alexander Zverev 2 6 6
Miomir Kecmanovic 0 2 2
04.11.20
a 2-a rundă
Andrey Rublev 2 6 6
Radu Albot 0 1 2
04.11.20
a 2-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 4
04.11.20
a 2-a rundă
Alex De Minaur 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 3 5
femei simplu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Madison Brengle 2 6 6
Olga Govortsova 0 4 3
04.11.20
1-a rundă
Katarzyna Kawa 2 0 6 6
Kennedy Shaffer 1 6 2 4
04.11.20
1-a rundă
Mayar Sherif 2 6 6
Kristina Kucova 0 2 1
04.11.20
1-a rundă
Gabriela Talaba 2 7 6
Francesca Di Lorenzo 0 65 1
04.11.20
1-a rundă
Magdalena Frech 2 4 7 6
Bethanie Mattek-Sands 1 6 5 3
04.11.20
1-a rundă
Renata Zarazua 2 6 6
Kateryna Bondarenko 0 3 1
04.11.20
1-a rundă
Claire Liu 2 6 7 6
Diane Parry 1 71 5 1
04.11.20
1-a rundă
Catherine Cartan Bellis 2 7 6
Aliona Bolsova 0 60 0
04.11.20
1-a rundă
Caroline Dolehide 2 6 6
Kristie Ahn 0 1 0
04.11.20
1-a rundă
Emma Navarro 2 6 6 6
Anna-Lena Friedsam 1 74 4 3
04.11.20
1-a rundă
Ann Li 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Hailey Baptiste 2 6 7
Astra Sharma 0 2 63
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Alexandra Cadantu 2 6 6
Nika Radisic 0 2 4
04.11.20
1-a rundă
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Karola Patricia Bejenaru 0 4 4
04.11.20
1-a rundă
Nina Stadler 2 6 6
Laura Schaeder 0 4 3
04.11.20
1-a rundă
Andreea Rosca 2 6 7
Ayumi Koshiishi 0 4 65
04.11.20
1-a rundă
Dalila Spiteri 2 6 7
Darja Vidmanova 0 2 64
04.11.20
1-a rundă
Monika Kilnarova 2 6 6
Magdalini Adaloglou 0 3 4
04.11.20
1-a rundă
Johana Markova 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 3 3
04.11.20
1-a rundă
Olga Helmi 1 7 3
Darya Astakhova retragere 0 5 1
04.11.20
1-a rundă
Gergana Topalova 2 6 6 7
Sofia Milatova 1 79 2 5
04.11.20
1-a rundă
Elysia Bolton 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 2 1
04.11.20
1-a rundă
Pia Lovric 1 2 4
Valeriya Olyanovskaya retragere 0 6 1
04.11.20
1-a rundă
Anca Alexia Todoni 1 4
Rebeka Masarova retragere 0 1
femei simplu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Olga Parres Azcoitia 2 7 6
Elizabet Hamaliy 0 63 4
04.11.20
1-a rundă
Susan Bandecchi 2 6 6
Ines Murta 0 0 3
04.11.20
1-a rundă
Lucia Bronzetti 2 7 7
Tess Sugnaux 0 65 63
04.11.20
1-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Lina Glushko 0 0 0
04.11.20
1-a rundă
Lara Salden 2 6 7
Celia Cervino Ruiz 0 1 5
04.11.20
1-a rundă
Sara Gambogi 2 3 7 6
Naima Karamoko 1 6 63 3
04.11.20
1-a rundă
Kamilla Bartone 2 6 6
Shelly Bereznyak 0 2 0
04.11.20
1-a rundă
Maria Ines Fonte 2 6 4 6
Arianne Hartono 1 2 6 3
04.11.20
1-a rundă
Diana Martynov 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 3 3
04.11.20
1-a rundă
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 3 3
femei simplu Indoor Hard Italy W15 Ortisei seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
a 2-a rundă
Federica Di Sarra 2 4 7 6
Adriana Rajkovic 1 6 62 1
04.11.20
a 2-a rundă
Kathinka Von Deichmann 2 7 6
Chiara Girelli 0 5 3
04.11.20
a 2-a rundă
Stefania Rubini 2 6 6
Aurora Zantedeschi 0 4 4
04.11.20
a 2-a rundă
Bianca Turati 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 1 3
04.11.20
a 2-a rundă
Anastasia Kulikova 2 6 6
Angelica Moratelli 0 2 2
04.11.20
a 2-a rundă
Suzan Lamens 2 7 6
Yana Morderger 0 5 3
04.11.20
a 2-a rundă
Lisa Pigato 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 3 2
04.11.20
a 2-a rundă
Selena Janicijevic 2 6 6 6
Claudia Giovine 1 3 75 3
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Chanel Simmonds 2 6 4 6
Ksenia Laskutova 1 3 6 3
04.11.20
1-a rundă
Daria Mishina 2 6 6
Merel Hoedt 0 4 0
04.11.20
1-a rundă
Anna Brogan 2 7 6
Ana Lantigua De La Nuez 0 65 3
04.11.20
1-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Polina Bakhmutkina 0 0 3
04.11.20
1-a rundă
Iryna Shymanovich 2 6 7
Polina Kudermetova 0 0 5
04.11.20
1-a rundă
Paige Mary Hourigan 2 6 7
Katarina Kuzmova (2001) 0 4 65
04.11.20
1-a rundă
Anastasia Nefedova 2 6 6
Federica Prati 0 1 2
04.11.20
1-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 1 6 7
Katarina Kozarov 1 6 2 5
04.11.20
1-a rundă
Jessie Aney 2 6 6
Rutuja Bhosale 0 3 2
04.11.20
1-a rundă
Lea Boskovic 2 6 4 6
Gozal Ainitdinova 1 4 6 4
04.11.20
1-a rundă
Anna Siskova 2 3 7 6
Louise Kwong 1 6 5 1
04.11.20
1-a rundă
Valentina Ryser 1 6 1
Anastasia Gasanova retragere 0 4 0
04.11.20
1-a rundă
Lian Tran 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 1 4
04.11.20
1-a rundă
Daria Kudashova 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 3 1
04.11.20
1-a rundă
Jana Kolodynska 2 6 6
Jazmin Ortenzi 0 1 4
04.11.20
1-a rundă
Jenna Defalco 2 6 0 7
Jelena Stojanovic 1 4 6 5
bărbaţi dublu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Mats Rosenkranz/Tom Schonenberg 0 3 4
04.11.20
1-a rundă
Andre Begemann/Julian Lenz 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin 0 4 3
04.11.20
1-a rundă
Harri Heliovaara/Jurij Rodionov 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 66 3
04.11.20
1-a rundă
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 7 6
Maximilian Marterer/Tristan-Samuel Weissborn 0 64 3
04.11.20
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 2 3
bărbaţi dublu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Alexis Galarneau/Nicaise Muamba 2 7 6
Alexander Cozbinov/Reese Stalder 0 62 3
04.11.20
1-a rundă
Trent Bryde/Tyler Zink 2 6 3 10
Dragos Constantin Ignat/Joshua Sheehy 1 2 6 6
04.11.20
1-a rundă
Nicolas Mejia/Ruan Roelofse 2 6 6
Melvin Manuel/Avery Zavala 0 1 3
04.11.20
1-a rundă
Charles Broom/Matias Soto 2 7 6
Hunter Harrison/Maxim Verboven 0 5 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Estonia M15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Adrien Burdet/Leandro Riedi 2 6 6
Yannick Mertens/Mick Veldheer 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
Sfert de finală
Quentin Halys/Tristan Lamasine 1 w/o
Liam Broady/Dmitry Popko 0
04.11.20
Sfert de finală
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 7 6
Maxime Cressy/Maxime Janvier 0 63 4
04.11.20
Sfert de finală
Gregoire Barrere/Albano Olivetti 2 7 6
Lorenzo Bocchi/Fabrizio Ornago 0 66 2
04.11.20
Sfert de finală
Romain Arneodo/Luca Margaroli 2 7 6
Marco Bortolotti/Luca Vanni 0 66 2
bărbaţi dublu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
a 2-a rundă
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 4 2
04.11.20
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen 2 4 7 10
Daniil Medvedev/Jan-Lennard Struff 1 6 63 8
04.11.20
1-a rundă
Jamie Murray/Neal Skupski 2 7 7
Hugo Nys/Artem Sitak 0 5 65
04.11.20
1-a rundă
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 6
Adrian Mannarino/Gilles Simon 0 1 2
04.11.20
1-a rundă
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 6 6
Max Purcell/Luke Saville 0 3 3
04.11.20
a 2-a rundă
Rohan Bopanna/Oliver Marach 2 3 6 10
Fabrice Martin/Jean-Julien Rojer 1 6 4 8
04.11.20
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop 2 6 6
Hugo Gaston/Ugo Humbert 0 3 4
femei dublu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Aliona Bolsova/Renata Zarazua 2 7 6
Emma Charney/Whitley Pate 0 67 1
04.11.20
1-a rundă
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova 2 2 6 10
Emma Navarro/Kennedy Shaffer 1 6 4 8
04.11.20
1-a rundă
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 6 6
Anna-Lena Friedsam/Georgina Garcia-Perez 0 4 4
04.11.20
1-a rundă
Caroline Dolehide/Shelby Rogers 2 6 7
Anna Danilina/Vivian Heisen 0 2 5
femei dublu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
1-a rundă
Elizabet Hamaliy/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 4 10
Shelly Bereznyak/Lina Glushko 1 0 6 7
04.11.20
1-a rundă
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz 2 6 6 17
Maria Ines Fonte/Ana Filipa Santos 1 79 3 15
04.11.20
1-a rundă
Weronika Baszak/Alina Shcherbinina 2 7 6
Katherine Sebov/Stephanie Judith Visscher 0 5 3
femei dublu Indoor Hard Italy W15 Ortisei seturi 1 2 3 4 5
04.11.20
Sfert de finală
Claudia Giovine/Angelica Moratelli 2 2 7 10
Lisa Pigato/Stefania Rubini 1 6 61 5
04.11.20
Sfert de finală
Suzan Lamens/Kimberley Zimmermann 2 6 6
Chiara Girelli/Emma Valletta 0 4 3
04.11.20
1-a rundă
Nuria Brancaccio/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Verena Hofer/Maria Vittoria Viviani 0 1 3
04.11.20
1-a rundă
Julia Avdeeva/Arianna Zucchini 2 4 6 10
Tea Lukic/Ela Nala Milic 1 6 1 5
04.11.20
Sfert de finală
Julia Avdeeva/Arianna Zucchini 2 6 1 11
Nuria Brancaccio/Aurora Zantedeschi 1 3 6 9
04.11.20
Sfert de finală
Federica Di Sarra/Anastasia Kulikova 2 6 6
Alessia Piccoliori/Marion Viertler 0 2 2
04.11.20
1-a rundă
Lisa Pigato/Stefania Rubini 2 6 6
Asia Serafini/Denise Valente 0 1 4
<