Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia Bratislava Challenger seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
1-a rundă de calif.
Julian Lenz 2 6 6
Vadym Ursu 0 1 2
07.11.20
1-a rundă de calif.
Mathias Bourgue 2 6 6
Tobias Simon 0 4 2
07.11.20
1-a rundă de calif.
Evgeny Karlovskiy 2 6 4 6
Lukas Palovic 1 3 6 2
07.11.20
1-a rundă de calif.
Brayden Schnur 2 7 6
Lukas Pokorny 0 5 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 1 1
Maxime Janvier retragere 0 0
07.11.20
1-a rundă de calif.
Mats Rosenkranz 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 4 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Tomas Machac 2 6 6
Michal Novansky 0 0 1
07.11.20
1-a rundă de calif.
Jack Draper 2 6 7
Elmar Ejupovic 0 2 65
bărbaţi simplu Hard USA Cary Challenger seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
1-a rundă de calif.
Thomaz Bellucci 2 6 6
Zane Khan 0 2 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Dennis Novikov 0 4 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Alexander Ritschard 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 3 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Christian Harrison 2 6 6
Jc Aragone 0 1 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Kevin King 2 6 6
Brian Cernoch 0 3 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Alvarez 2 6 6
Ryan Shane 0 3 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Mejia 2 2 7 7
Stefan Kozlov 1 6 5 62
07.11.20
1-a rundă de calif.
Patrick Kypson 2 7 6 7
Chun Hsin Tseng 1 5 73 5
bărbaţi simplu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Ramkumar Ramanathan 2 4 6 6
Marvin Moeller 1 6 1 1
07.11.20
Semifinală
Sebastian Korda 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 4
bărbaţi simplu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Roberto Quiroz 2 7 2 6
Liam Draxl 1 5 6 3
07.11.20
Semifinală
Alexis Galarneau 2 7 6
Brandon Holt 0 5 3
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Lucas Catarina 2 6 4 7
Ryan Peniston 1 4 6 5
07.11.20
Semifinală
Evan Furness 2 6 6
Francesco Forti 0 2 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Estonia M15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Yan Sabanin 1 5
Mattias Siimar retragere 0 0
07.11.20
Semifinală
Otto Virtanen 2 6 7
Patrik Niklas-Salminen 0 2 66
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Quinta Do seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
a 2-a rundă
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Antoine Bellier 0 4 4
07.11.20
Sfert de finală
Antoine Escoffier 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 1 0
07.11.20
a 2-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Arthur Fery 0 4 4
07.11.20
Sfert de finală
Sebastian Fanselow 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 1 3
07.11.20
a 2-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Luis Faria 0 4 3
07.11.20
a 2-a rundă
Joao Monteiro 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 4
07.11.20
a 2-a rundă
Michael Geerts 2 7 7
Pedro Araujo 0 67 64
07.11.20
Sfert de finală
Michael Geerts 2 4 6 6
Francisco Cabral 1 6 4 3
07.11.20
a 2-a rundă
Nuno Borges 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 2 1
07.11.20
Sfert de finală
Nuno Borges 2 6 6
Joao Monteiro 0 2 3
07.11.20
a 2-a rundă
Francisco Cabral 2 4 6 6
Edoardo Graziani 1 6 3 4
07.11.20
a 2-a rundă
Matteo Arnaldi 2 6 7
David Volfson 0 1 5
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Alessandro Bega 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 1 4
07.11.20
Semifinală
Petros Chrysochos 2 1 6 6
Marek Gengel 1 6 2 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Parma Challenger seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Cedrik-Marcel Stebe 2 5 6 6
Quentin Halys 1 7 3 3
07.11.20
Semifinală
Liam Broady 2 4 6 6
Andrea Arnaboldi 1 6 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Daniil Medvedev 2 6 7
Milos Raonic 0 4 64
07.11.20
Semifinală
Alexander Zverev 2 6 7
Rafael Nadal 0 4 5
bărbaţi simplu Indoor Hard Bulgaria Sofia seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
1-a rundă de calif.
Gilles Simon 2 6 6
Luke Saville 0 4 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Illya Marchenko 2 7 6
Jozef Kovalik 0 5 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Viktor Troicki 2 6 6 6
Evgeny Donskoy 1 4 72 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Martin Klizan 2 7 6
Max Purcell 0 5 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Fabrizio Ornago 2 6 1 6
Gabriel Donev 1 3 6 2
07.11.20
1-a rundă de calif.
Aslan Karatsev 2 6 6
Alexander Donski 0 2 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Taro Daniel 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Frederico Ferreira Silva 0 4 5
femei simplu Indoor Hard Austria Linz seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
1-a rundă de calif.
Stefanie Voegele 2 6 6
Veronika Bokor 0 3 1
07.11.20
1-a rundă de calif.
Sabine Lisicki 2 7 6
Bibiane Schoofs 0 5 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Laura-Ioana Paar 1 5 7 2
Rebecca Sramkova retragere 0 7 5 0
07.11.20
1-a rundă de calif.
Lesley Kerkhove 2 3 6 7
Ulrikke Eikeri 1 6 1 5
07.11.20
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 4 6
Jodie Anna Burrage 1 3 6 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Irina Maria Bara 2 2 6 6
Katharina Gerlach 1 6 3 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Oceane Dodin 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 0 0
07.11.20
1-a rundă de calif.
Anhelina Kalinina 2 2 6 6
Isabella Shinikova 1 6 3 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Harmony Tan 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 2 2
07.11.20
1-a rundă de calif.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Mira Antonitsch 0 2 4
07.11.20
1-a rundă de calif.
Jana Fett 2 6 6
Mayo Hibi 0 2 3
07.11.20
1-a rundă de calif.
Katarina Zavatska 2 6 6 6
Ana Konjuh 1 73 4 2
femei simplu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Katarzyna Kawa 2 6 6
Renata Zarazua 0 4 3
07.11.20
Semifinală
Mayar Sherif 1 3 6 4
Misaki Doi retragere 0 6 3 3
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Romy Koelzer 2 6 3 6
Andreea Rosca 1 2 6 2
07.11.20
Semifinală
Gergana Topalova 1 6 3
Elysia Bolton retragere 0 1 2
femei simplu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Susan Bandecchi 2 6 6
Alina Charaeva 0 4 0
07.11.20
Semifinală
Lara Salden 2 6 7
Yuriko Miyazaki 0 1 5
femei simplu Indoor Hard Italy W15 Ortisei seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Federica Di Sarra 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 3 3
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Iryna Shymanovich 2 6 6
Sandra Samir 0 3 3
07.11.20
Semifinală
Jessie Aney 2 2 6 6
Daria Mishina 1 6 1 3
bărbaţi dublu Carpet Germany Eckental Challenger seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Dustin Brown/Antoine Hoang 2 6 7 13
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 78 5 11
bărbaţi dublu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 2 6 6 10
Alexandre Reco/Nicolas Rousset 1 74 4 5
07.11.20
Semifinală
Charles Broom/Matias Soto 2 6 6
Jody Maginley/Justin Roberts 0 1 3
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric 2 6 6
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 0 3 3
07.11.20
Finală
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 2 4 6 10
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric 1 6 3 4
07.11.20
Semifinală
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Ryan Peniston/Michail Pervolarakis 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Estonia M15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Johannes Seeman/Siim Troost 2 6 3 10
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin 1 3 6 6
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Quinta Do seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Sfert de finală
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 1 10
Gastao Elias/Goncalo Falcao 1 4 6 7
07.11.20
Sfert de finală
Jonathan Binding/Yann Wojcik 2 6 3 10
Nicolas Barrientos/Tsung-Hua Yang 1 3 6 7
bărbaţi dublu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Vladyslav Orlov/Francesco Vilardo 0 1 3
bărbaţi dublu Indoor Hard France Paris seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 1 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 2 6 5
07.11.20
Semifinală
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 0 3 64
femei dublu Zgura USA W100 Charleston seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Semifinală
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 7 6
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 0 65 2
07.11.20
Semifinală
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 7 7
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa 0 62 5
femei dublu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Alica Rusova/Nina Stadler 2 6 6
Johana Markova/Nika Radisic 0 0 4
femei dublu Indoor Hard Portugal W15 Lousada seturi 1 2 3 4 5
07.11.20
Finală
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 2 6 5 10
Riya Bhatia/Ines Murta 1 1 7 7
<