Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Mauricio Echazu 0 1 0
24.11.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Collin Altamirano 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Pedro Sousa 0 2 1
24.11.20
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 7 7
Pedja Krstin 0 5 5
24.11.20
1-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Sadio Doumbia 0 1 66
24.11.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Jelle Sels 0 2 2
24.11.20
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 1
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 6 7
Sergi Perez Contri 0 2 62
24.11.20
1-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 3 6
Pablo Alemany 1 2 6 1
24.11.20
1-a rundă
Lilian Marmousez 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 0 2
24.11.20
1-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Ben Patael 0 3 5
24.11.20
1-a rundă
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
24.11.20
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 1 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
David Poljak 2 6 7
Pavel Nejedly 0 3 65
24.11.20
1-a rundă
Danylo Kalenichenko 2 6 4 7
Luca Nardi 1 4 6 5
24.11.20
1-a rundă
Zizou Bergs 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Peter Fajta 2 6 6 6
Christopher Heyman 1 77 4 3
bărbaţi simplu Zgura Brazil Sao Paulo Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Orlando Luz 2 7 1 6
Thiago Seyboth Wild 1 5 6 3
24.11.20
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Benjamin Lock 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 5 6
Kaichi Uchida 1 2 7 3
24.11.20
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 4 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 2 6 3
24.11.20
1-a rundă
Camilo Ugo Carabelli 2 5 6 6
Emilio Gomez 1 7 3 0
24.11.20
1-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Gastao Elias 0 3 2
24.11.20
1-a rundă
Thomaz Bellucci 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 0
24.11.20
1-a rundă
Frederico Ferreira Silva 2 4 7 6
Aziz Dougaz 1 6 65 1
24.11.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 3 6 4
24.11.20
1-a rundă
Joao Menezes 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 1 1
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
Calificare
Hania Abouelsaad 2 6 6
Marie Mettraux 0 3 3
24.11.20
Calificare
Clara Vlasselaer 2 6 7
Amira Badawi 0 3 5
24.11.20
Calificare
Erika Andreeva 2 6 6
Salma Ziouti 0 0 2
24.11.20
Calificare
Aya El Aouni 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 2 1
24.11.20
Calificare
Jessie Aney 2 6 6
Hala Fouad 0 0 1
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
Calificare
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Gabriela Duca 0 0 1
24.11.20
Calificare
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Sylvie Zund 0 3 3
24.11.20
Calificare
Linda Sevcikova 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 2 4
24.11.20
Calificare
Danielle Daley 2 2 6 11
Alicia Melosch 1 6 3 9
24.11.20
Calificare
Silvia Ambrosio 2 7 6
Soumeya Anane 0 5 2
24.11.20
1-a rundă
Oana Gavrila 2 6 6
Sada Nahimana 0 3 4
24.11.20
1-a rundă
Darja Vidmanova 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 4 3
24.11.20
1-a rundă
Lucie Nguyen Tan 2 3 6 6
Ioana Gaspar 1 6 3 1
24.11.20
1-a rundă
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 4 2
24.11.20
1-a rundă
Verena Meliss 2 7 7
Melania Delai 0 65 63
24.11.20
1-a rundă
Dimitra Pavlou 2 6 6
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 3 4
24.11.20
1-a rundă
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Eliz Maloney 0 4 3
femei simplu Zgura Spain W15 Las Palmas seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
Calificare
Guillermina Naya 2 2 7 10
Helene Pellicano 1 6 5 5
24.11.20
Calificare
Angela Fita Boluda 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 1 4
24.11.20
Calificare
Emeline Dartron 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 1 4
24.11.20
Calificare
Sofia Milatova 2 6 6
Rebeca Pereira 0 2 4
24.11.20
Calificare
Maelys Bougrat 2 7 1 10
Eva Vedder 1 5 6 6
24.11.20
Calificare
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Nahia Berecoechea 0 2 2
24.11.20
1-a rundă
Suzan Lamens 2 6 6
Gabriela Ce 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Marta Custic 2 4 6 6
Maria Gutierrez Carrasco 1 6 3 4
24.11.20
1-a rundă
Diane Parry 2 6 6
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca 0 0 1
24.11.20
1-a rundă
Laura Pigossi 2 7 6
Barbara Gatica 0 5 4
24.11.20
1-a rundă
Andrea Gamiz 2 6 6
Julia Payola 0 0 1
24.11.20
1-a rundă
Maryna Zanevska 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 4 2
24.11.20
1-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Alexandra Eala 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 0
femei simplu Hard Tunisia W15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Shalimar Talbi 2 6 6
Anita Husaric 0 3 2
bărbaţi dublu Zgura Peru Lima Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 2 7 6
Nicolas Alvarez/Nicolas Jarry 0 5 4
24.11.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Mauricio Echazu/Bastian Malla 0 2 1
bărbaţi dublu Zgura Spain M15 Benicarlo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Nathan Seateun/Michael Zhu 2 6 6
Jose Vicent Monsonis Uso/Oscar Pinto Sansano 0 1 3
24.11.20
Sfert de finală
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko 2 3 6 10
Kenny de Schepper/Benjamin Pietri 1 6 4 8
24.11.20
Sfert de finală
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 6 6
Alberto Colas Sanchez/Jarmo Perez Wienese 0 4 2
24.11.20
1-a rundă
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin 1 w/o
Antoine Cornut-Chauvinc/Maxime Hamou 0
bărbaţi dublu Indoor Hard Slovakia M15 Bratislava seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 5 10
Janos Fekete/Kristof Minarik 1 4 7 5
24.11.20
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Savriyan Danilov 2 7 7
Leyton Rivera/Vitalii Shcherba 0 5 66
24.11.20
1-a rundă
Artem Dubrivnyy/Vadym Ursu 2 6 6
Tomas Jirousek/Dominik Recek 0 2 2
24.11.20
1-a rundă
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 2 5 6 10
Kris Krawcewicz/Yvo Panak 1 7 4 4
24.11.20
1-a rundă
Jan Jermar/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Petr Michnev/David Poljak 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Mikel Aranzabal/Kevin Portmann 0 3 3
24.11.20
1-a rundă
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Louroi Martinez/Damien Wenger 0 4 3
24.11.20
1-a rundă
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 1 1
24.11.20
1-a rundă
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 4 6 10
Adam El Mihdawy/Luis Patino 1 6 1 7
24.11.20
1-a rundă
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago 2 6 6
Simon Beaupain/Benjamin Dhoe 0 1 3
24.11.20
1-a rundă
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 2 6 6
Daniel Harris/Sean Harris 0 1 1
24.11.20
1-a rundă
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina 2 6 7
Erik Crepaldi/Aldin Setkic 0 2 5
24.11.20
1-a rundă
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone 2 6 7
Sidharth Rawat/Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 3 63
bărbaţi dublu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis 2 6 7
Vasileios Iliopoulos/Stephanos Schinas 0 3 63
24.11.20
1-a rundă
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 3 6 10
Corentin Denolly/Nicholas David Ionel 1 6 2 6
femei dublu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva 2 6 6
Jennifer Luikham/Snehal Mane 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Julia Garcia/Helene Scholsen 2 6 6 10
Ksenia Laskutova/Daria Mishina 1 75 1 2
24.11.20
1-a rundă
Elina Avanesyan/Anna Kubareva 2 7 6
Anna Borovinskaya/Joelle Kissell 0 62 1
24.11.20
1-a rundă
Ines Murta/Lexie Stevens 2 6 6
Aya El Aouni/Salma Ziouti 0 0 2
24.11.20
1-a rundă
Zhibek Kulambayeva/Noel Saidenova 2 6 6
Federica Prati/Jelena Stojanovic 0 4 4
24.11.20
1-a rundă
Hana Mortagy/Sandra Samir 2 6 6
Diana Maria Mihail/Saumya Vig 0 1 4
24.11.20
1-a rundă
Matilda Mutavdzic/Diana Shnaider 2 6 7
Marie Mettraux/Clara Vlasselaer 0 0 5
24.11.20
1-a rundă
Anastasia Nefedova/Jazmin Ortenzi 2 7 6
Aya El Sayed/Hala Fouad 0 5 1
femei dublu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Yarden Akler/Shavit Kimchi 2 6 6
Elena-Teodora Cadar/Gabriela Duca 0 4 3
24.11.20
1-a rundă
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Karola Patricia Bejenaru/Anna Popescu 0 2 1
24.11.20
1-a rundă
Ani Amiraghyan/Sofia Shapatava 2 7 6
Sada Nahimana/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 5 3
24.11.20
1-a rundă
Elina Nepliy/Dimitra Pavlou 2 6 6 10
Ioana Gaspar/Alica Rusova 1 75 4 7
24.11.20
1-a rundă
Verena Meliss/Martina Spigarelli 2 6 6
Magdalini Adaloglou/Natalia Nikolopoulou 0 1 4
24.11.20
1-a rundă
Martina Colmegna/Melania Delai 2 7 6
Eleni Christofi/Lia Karatancheva 0 64 0
25.11.20
1-a rundă
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz 2 7 7
Miyabi Inoue/Ayumi Koshiishi 0 62 5
25.11.20
1-a rundă
Oana Gavrila/Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova 0 3 1
femei dublu Zgura Spain W15 Las Palmas seturi 1 2 3 4 5
24.11.20
1-a rundă
Anouk Koevermans/Suzan Lamens 2 6 4 11
Lucia Cortez Llorca/Chiara Girelli 1 4 6 9
24.11.20
1-a rundă
Malene Helgo/Anastasia Zarycka 2 6 6
Maria Gutierrez Carrasco/Eva Vedder 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca/Tabatha Suarez 2 7 3 10
Mariya Kostyuk/Isabella Nunez 1 62 6 8
<