MECI
14.07.18 | 1-a rundă de calif. | Adam Moundir | Pelle Boerma | 6-3, 7-64 | Morocco F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
18.02.97, 27 Vârsta
18.02.97, 27 Vârsta
Adam Moundir vs. Pelle Boerma - meciuri reciproce
14.07.18 | 1-a rundă de calif. | Adam Moundir | Pelle Boerma | 6-3, 7-64 | detaliu meci | Morocco F1 | Zgura |
Adam Moundir form & Pelle Boerma form
Adam Moundir - ultimele meciuri
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Villers - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
09.09.23 Sfert de finală | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Semifinală | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.23 Sfert de finală | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Muttenz - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tanger - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Pelle Boerma - ultimele meciuri
M25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.20 Calificare | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
05.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
19.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Lambermont - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Grasse - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detaliu meci |