MECI
27.05.18 | 2-a rundă de calif. | Alan Bzarov | Erwin Troebinger | 3-6, 6-1, 6-3 | Turkey F21 | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
02.02.95, 29 Vârsta
02.02.95, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
02.08.96, 27 Vârsta
02.08.96, 27 Vârsta
Alan Bzarov vs. Erwin Troebinger - meciuri reciproce
27.05.18 | 2-a rundă de calif. | Alan Bzarov | Erwin Troebinger | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | Turkey F21 | Zgura |
Alan Bzarov form & Erwin Troebinger form
Alan Bzarov - ultimele meciuri
M15 Telavi - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. David Georgadze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 0-6, 0-2, - Alan Bzarov - retragere | detaliu meci | |
Egypt F24 - Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Alexander Zhurbin | 7-62, 0-6, 6-71 | detaliu meci | |
Egypt F23 - Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleftherios Theodorou | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F22 - Hard | ||||
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Mattia Rossi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tim Riedel | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-711, 5-7 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Rostislav Galfinger | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.18 Calificare | vs. Bulat Galiev | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Russia F5 - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Russia F4 - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Anton Zaitcev | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.18 Calificare | vs. Sergey Dorozhkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Bulat Galiev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Renat Sakhabutdinov | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F22 - Zgura | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Krivic | 5-7, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Scott Duncan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Turkey F21 - Zgura | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Igor Saveljic | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Erwin Troebinger | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 6-73, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Egypt F17 - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Anton Magnusson | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Omar Magdy Ezzeldin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F16 - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F15 - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Jeff Guerrero | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F14 - Hard | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Federico Rebecchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Egypt F13 - Hard | ||||
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Romain Bauvy | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Erwin Troebinger - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Dessi | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nino Toto | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgios Nouchakis | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Matic Kriznik | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Finn Murgett | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 6-77, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Andrea Colombo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Tim Ruehl | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolo Toffanin | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Luca Parenti | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Matej Galik | 0-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 7-64, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. James Beaven | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Igor Dudun | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.22 1-a rundă | vs. Peter Buldorini | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Federico Marchetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Alejo Vilaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
26.10.21 1-a rundă | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Warmbad - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
12.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Luigi Castelletti | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Liova Ajavon | 5-7, 6-72 | detaliu meci |