MECI
05.02.19 | 1-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | 7-67, 4-6, 6-3 | Cordoba | Zgura |
STATISTICI MECI
Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | |
Prima administrare % | 63/100 (63%) | 87/114 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/63 (63%) | 50/87 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/37 (51%) | 12/27 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/114 (46%) | 41/100 (41%) |
Total puncte câştigate | 111/214 (52%) | 103/214 (48%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Albert Ramos-Vinolas vs. Hugo Dellien - meciuri reciproce
27.02.24 | 1-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Santiago | Zgura |
05.02.19 | 1-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | 7-67, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Cordoba | Zgura |
26.06.14 | a 2-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Padova Challenger | Zgura |
18.06.14 | a 2-a rundă | Albert Ramos-Vinolas | Hugo Dellien | 7-67, 6-2 | detaliu meci | Milan Challenger | Zgura |
Albert Ramos-Vinolas form & Hugo Dellien form
Albert Ramos-Vinolas - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
22.10.23 Calificare | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detaliu meci |
Hugo Dellien - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.02.24 Calificare | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
09.02.24 a 2-a rundă | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 Finală | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - retragere | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detaliu meci |