MECI
18.03.17 | Semifinală | Aldin Setkic | Artem Smirnov | 6-3, 6-2 | Egypt F9 | Hard |
STATISTICI MECI
Aldin Setkic | Artem Smirnov | |
Prima administrare % | 43/53 (81%) | 31/50 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/43 (77%) | 19/31 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/10 (70%) | 10/19 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/50 (42%) | 13/53 (25%) |
Total puncte câştigate | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 5 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Aldin Setkic vs. Artem Smirnov - meciuri reciproce
18.03.17 | Semifinală | Aldin Setkic | Artem Smirnov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Egypt F9 | Hard |
03.02.14 | Sfert de finală | Artem Smirnov | Aldin Setkic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Turkey F2 | Hard |
05.11.12 | Finală | Aldin Setkic | Artem Smirnov | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | Turkey F43 | Hard |
16.01.12 | Sfert de finală | Aldin Setkic | Artem Smirnov | 7-62, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Turkey F2 | Hard |
Aldin Setkic form & Artem Smirnov form
Aldin Setkic - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - retragere | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25+H Kassel - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sarajevo - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - retragere | detaliu meci | |
Troisdorf Challenger - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Andrej Radojicic | - | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Artem Smirnov - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
23.09.21 a 2-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.21 1-a rundă | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
31.08.21 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
01.09.20 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.12.19 Sfert de finală | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 Finală | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.19 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
28.09.19 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
16.08.19 Semifinală | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.19 Sfert de finală | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
30.05.19 Sfert de finală | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - retragere | detaliu meci | |
29.05.19 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - retragere | detaliu meci | |
28.05.19 1-a rundă | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
25.05.19 Finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.19 Semifinală | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
23.05.19 Sfert de finală | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.19 a 2-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detaliu meci |