MECI
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | M15 Akko | Hard |
STATISTICI MECI
Belarus
10.01.97, 27 Vârsta
18475 $
10.01.97, 27 Vârsta
18475 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
06.09.01, 22 Vârsta
06.09.01, 22 Vârsta
Aleksei Khomich vs. Rotem Sobol - meciuri reciproce
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Akko | Hard |
Aleksei Khomich form & Rotem Sobol form
Aleksei Khomich - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
27.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
01.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Rotem Sobol - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mauro De Maio | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Dobry | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. James Ibrahim | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Chiu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Rikhardt Bierman | 6-2, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Ben Jones | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. David Asatiani | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Tal Goldengoren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.18 Calificare | vs. Ori Maior | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Itay Shpindler | Itay Shpindler - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Ross Watson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Emmanuel Luria | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F4 - Hard | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Omer Yeshaya | 1-6, 2-6 | detaliu meci |