INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alex Rybakov vs. Adrian Oetzbach - meciuri reciproce
18.09.19 | 1-a rundă | Alex Rybakov | Adrian Oetzbach | 6-2, 6-2 | detaliu meci | M25 Houston | Hard |
Alex Rybakov form & Adrian Oetzbach form
Alex Rybakov - ultimele meciuri
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Dmitry Popko | - | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - retragere | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ithaca - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Adrian Oetzbach - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Finală | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Semifinală | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |