MECI
12.07.17 | a 2-a rundă | Alexander Erler | Adrian Bodmer | 6-3, 6-2 | Austria F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexander Erler | Adrian Bodmer | |
Prima administrare % | 46/52 (88%) | 39/47 (83%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/46 (74%) | 21/39 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/6 (83%) | 5/8 (63%) |
Break-ballurile câştigate | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/47 (45%) | 13/52 (25%) |
Total puncte câştigate | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 2 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexander Erler vs. Adrian Bodmer - meciuri reciproce
12.07.17 | a 2-a rundă | Alexander Erler | Adrian Bodmer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Austria F2 | Zgura |
Alexander Erler form & Adrian Bodmer form
Alexander Erler - ultimele meciuri
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cagliari Challenger - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
22.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.22 Calificare | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.22 Calificare | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Tunis Challenger - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
16.05.22 Calificare | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Calificare | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Adrian Bodmer - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Pietri | - Adrian Bodmer - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Younes Lalami Laaroussi | - Adrian Bodmer - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - retragere | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | - Adrian Bodmer - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Zug Challenger - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Innsbruck - Zgura | ||||
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.22 1-a rundă | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.07.22 Calificare | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.07.22 Calificare | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Bern - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Raanana - Hard | ||||
25.06.22 Semifinală | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.06.22 Sfert de finală | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci |