MECI
21.01.20 | 1-a rundă | Alexander Erler | Jeremy Jahn | 3-1, - retragere | M25 Nussloch | Carpet |
STATISTICI MECI
Alexander Erler | Jeremy Jahn | |
Prima administrare % | 4/9 (44%) | 7/12 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 3/4 (75%) | 5/7 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 6/12 (50%) | 1/9 (11%) |
Total puncte câştigate | 14/21 (67%) | 7/21 (33%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jeremy Jahn | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Jeremy Jahn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Jeremy Jahn | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexander Erler vs. Jeremy Jahn - meciuri reciproce
21.01.20 | 1-a rundă | Alexander Erler | Jeremy Jahn | 3-1, Jeremy Jahn - retragere | detaliu meci | M25 Nussloch | Carpet |
Alexander Erler form & Jeremy Jahn form
Alexander Erler - ultimele meciuri
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cagliari Challenger - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
22.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.22 Calificare | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.22 Calificare | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Tunis Challenger - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
16.05.22 Calificare | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 Calificare | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Calificare | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Jeremy Jahn - ultimele meciuri
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Moez Echargui | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Henri Laaksonen | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Max Houkes | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 3-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Timo Legout | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. David Fix | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Montauban - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Duffel - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Tim Handel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Sander Jong | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Skopje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci |