MECI
23.06.17 | Semifinală | Alexander Igoshin | Ilya Vasilyev | 6-4, 4-6, 6-4 | Russia F1 | Hard |
STATISTICI MECI
Alexander Igoshin | Ilya Vasilyev | |
Prima administrare % | 44/84 (52%) | 69/107 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/44 (70%) | 43/69 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/40 (45%) | 12/38 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 6/10 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/107 (49%) | 35/84 (42%) |
Total puncte câştigate | 101/191 (53%) | 90/191 (47%) |
Greșeli duble | 7 | 9 |
ași | 6 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexander Igoshin vs. Ilya Vasilyev - meciuri reciproce
23.06.17 | Semifinală | Alexander Igoshin | Ilya Vasilyev | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Russia F1 | Hard |
17.04.17 | 1-a rundă | Ilya Vasilyev | Alexander Igoshin | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | Kazakhstan F4 | Zgura |
Alexander Igoshin form & Ilya Vasilyev form
Alexander Igoshin - ultimele meciuri
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Biel - Indoor Hard | ||||
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
15.02.20 Semifinală | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Meshref - Hard | ||||
02.11.19 Semifinală | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.19 Sfert de finală | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Ilya Vasilyev - ultimele meciuri
Italy F13 - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Hugo Grenier | - Ilya Vasilyev - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - retragere | detaliu meci | |
16.04.18 1-a rundă | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
10.04.18 1-a rundă | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F11 - Zgura | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F10 - Zgura | ||||
14.03.18 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F9 - Zgura | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F5 - Zgura | ||||
06.02.18 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F4 - Zgura | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Dominican Republic - Hard | ||||
13.12.17 a 2-a rundă | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.17 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
Dominican Republic - Hard | ||||
05.12.17 1-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dominican Republic - Hard | ||||
28.11.17 1-a rundă | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kuwait F1 - Hard | ||||
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.17 1-a rundă | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Almaty Challenger - Zgura | ||||
01.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
27.09.17 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kazakhstan F6 - Zgura | ||||
21.09.17 Sfert de finală | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
19.09.17 1-a rundă | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F34 - Zgura | ||||
15.09.17 Sfert de finală | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F33 - Zgura | ||||
08.09.17 Sfert de finală | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.09.17 1-a rundă | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F32 - Zgura | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.17 1-a rundă | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci |