MECI
15.05.18 | 1-a rundă | Alexander Weis | Mats Rosenkranz | 6-3, 6-0 | Turkey F19 | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexander Weis | Mats Rosenkranz | |
Prima administrare % | 36/49 (73%) | 16/43 (37%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/36 (75%) | 10/16 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/13 (46%) | 10/27 (37%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/43 (53%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Alexander Weis | 1-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Alexander Weis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Weis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexander Weis vs. Mats Rosenkranz - meciuri reciproce
01.06.21 | 1-a rundă | Alexander Weis | Mats Rosenkranz | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | M15 Skopje | Zgura |
15.05.18 | 1-a rundă | Alexander Weis | Mats Rosenkranz | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Turkey F19 | Zgura |
Alexander Weis form & Mats Rosenkranz form
Alexander Weis - ultimele meciuri
Munich - Zgura | ||||
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - retragere | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Mats Rosenkranz - ultimele meciuri
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finală | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detaliu meci |