MECI
17.02.16 | 1-a rundă | Alexey Vatutin | Riccardo Bonadio | 6-4, 6-0 | Tunisia F6 | Zgura |
STATISTICI MECI
Alexey Vatutin | Riccardo Bonadio | |
Prima administrare % | 39/49 (80%) | 33/52 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/39 (74%) | 17/33 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/10 (50%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/52 (58%) | 15/49 (31%) |
Total puncte câştigate | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alexey Vatutin vs. Riccardo Bonadio - meciuri reciproce
16.07.22 | 1-a rundă de calif. | Riccardo Bonadio | Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Hamburg | Zgura |
01.04.19 | 1-a rundă | Alexey Vatutin | Riccardo Bonadio | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Alicante Challenger | Zgura |
17.02.16 | 1-a rundă | Alexey Vatutin | Riccardo Bonadio | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Tunisia F6 | Zgura |
Alexey Vatutin form & Riccardo Bonadio form
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finală | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Riccardo Bonadio - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - retragere | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detaliu meci |