MECI
23.10.19 | a 2-a rundă | Altug Celikbilek | Tommy Robredo | 6-2, 4-6, 6-0 | Hamburg Challenger | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Altug Celikbilek | Tommy Robredo | |
Prima administrare % | 44/83 (53%) | 42/79 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/44 (68%) | 25/42 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 21/39 (54%) | 17/37 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/79 (47%) | 32/83 (39%) |
Total puncte câştigate | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 4 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Altug Celikbilek vs. Tommy Robredo - meciuri reciproce
23.10.19 | a 2-a rundă | Altug Celikbilek | Tommy Robredo | 6-2, 4-6, 6-0 | detaliu meci | Hamburg Challenger | Indoor Hard |
Altug Celikbilek form & Tommy Robredo form
Altug Celikbilek - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detaliu meci |
Tommy Robredo - ultimele meciuri
Barcelona - Zgura | ||||
18.04.22 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
09.03.22 a 2-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.03.22 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
22.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
14.06.21 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
02.03.21 1-a rundă | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
24.02.21 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya 2 - Zgura | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya Challenger - Zgura | ||||
31.01.21 Semifinală | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.21 Sfert de finală | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.21 a 2-a rundă | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.21 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Marbella Challenger - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - retragere | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Zgura | ||||
13.10.20 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
28.09.20 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
13.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
01.09.20 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
Prague II - Zgura | ||||
22.08.20 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.19 a 3-a rundă | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci |