MECI
15.12.19 | Semifinală | Alvaro Lopez San Martin | Miljan Zekic | 7-5, 2-6, 10-3 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 30-15 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Miljan Zekic | |
Alvaro Lopez San Martin | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Alvaro Lopez San Martin | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Miljan Zekic | |
0-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Miljan Zekic | |
Alvaro Lopez San Martin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alvaro Lopez San Martin vs. Miljan Zekic - meciuri reciproce
15.12.19 | Semifinală | Alvaro Lopez San Martin | Miljan Zekic | 7-5, 2-6, 10-3 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Alvaro Lopez San Martin form & Miljan Zekic form
Alvaro Lopez San Martin - ultimele meciuri
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - retragere | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Troyes Challenger - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Bakio - Hard | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Blois Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Perugia Challenger - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Vicenza Challenger - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Lyon - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Miljan Zekic - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Miljan Zekic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detaliu meci | |
Todi Challenger - Zgura | ||||
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detaliu meci |