MECI
01.10.18 | 1-a rundă | Andrea Collarini | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-1, 7-62 | Campinas Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Andrea Collarini | Matheus Pucinelli De Almeida | |
Prima administrare % | 38/79 (48%) | 45/70 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/38 (74%) | 30/45 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 26/41 (63%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 3/15 (20%) | 0/7 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/70 (44%) | 25/79 (32%) |
Total puncte câştigate | 85/149 (57%) | 64/149 (43%) |
Greșeli duble | 6 | 2 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andrea Collarini vs. Matheus Pucinelli De Almeida - meciuri reciproce
04.03.24 | 1-a rundă | Matheus Pucinelli De Almeida | Andrea Collarini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Santa Cruz | Zgura |
31.05.23 | a 2-a rundă | Matheus Pucinelli De Almeida | Andrea Collarini | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Vicenza Challenger | Zgura |
22.03.22 | 1-a rundă | Matheus Pucinelli De Almeida | Andrea Collarini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Santa Cruz | Zgura |
01.10.18 | 1-a rundă | Andrea Collarini | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-1, 7-62 | detaliu meci | Campinas Challenger | Zgura |
Andrea Collarini form & Matheus Pucinelli De Almeida form
Andrea Collarini - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 1-a rundă | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cordoba - Zgura | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - retragere | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Matheus Pucinelli De Almeida - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Collarini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
18.02.24 Calificare | vs. Corentin Moutet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Federico Coria | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Renzo Olivo | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 2-6 | detaliu meci |