MECI
19.10.17 | a 2-a rundă | Anis Ghorbel | David Jorda Sanchis | 6-3, 7-5 | Egypt F30 | Hard |
STATISTICI MECI
Anis Ghorbel | David Jorda Sanchis | |
Prima administrare % | 35/58 (60%) | 32/51 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/35 (80%) | 25/32 (78%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/23 (57%) | 6/19 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/51 (39%) | 17/58 (29%) |
Total puncte câştigate | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 4 | 5 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anis Ghorbel vs. David Jorda Sanchis - meciuri reciproce
19.10.17 | a 2-a rundă | Anis Ghorbel | David Jorda Sanchis | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Egypt F30 | Hard |
Anis Ghorbel form & David Jorda Sanchis form
Anis Ghorbel - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
09.03.21 Calificare | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | - | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Valentin Lapalu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.20 a 2-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.12.20 1-a rundă | vs. Vincent Knoess | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.12.20 Calificare | vs. Thibault Verdier | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Edouard Villoslada | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 4-6, - Anis Ghorbel - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Tim Handel | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-2, - Anis Ghorbel - retragere | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-66, 6-10 | detaliu meci | |
27.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Stefan Loncar | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Giorgio Ricca | 6-0, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Petr Hajek | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci |
David Jorda Sanchis - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detaliu meci |