MECI
05.09.17 | 1-a rundă | Antoine Bellier | Franco Agamenone | 6-3, 3-6, 7-5 | Spain F28 | Zgura |
STATISTICI MECI
Antoine Bellier | Franco Agamenone | |
Prima administrare % | 61/108 (56%) | 69/101 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/61 (59%) | 35/69 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 23/47 (49%) | 19/32 (59%) |
Break-ballurile câştigate | 6/15 (40%) | 5/11 (45%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/101 (47%) | 49/108 (45%) |
Total puncte câştigate | 106/209 (51%) | 103/209 (49%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Antoine Bellier vs. Franco Agamenone - meciuri reciproce
05.09.17 | 1-a rundă | Antoine Bellier | Franco Agamenone | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | Spain F28 | Zgura |
Antoine Bellier form & Franco Agamenone form
Antoine Bellier - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - retragere | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
05.11.23 Finală | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Calificare | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Franco Agamenone - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detaliu meci |