MECI
18.07.17 | 1-a rundă | Antoine Escoffier | Fran Zvonimir Zgombic | 7-5, 6-4 | Portugal F12 | Hard |
STATISTICI MECI
Antoine Escoffier | Fran Zvonimir Zgombic | |
Prima administrare % | 61/100 (61%) | 34/72 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/61 (66%) | 17/34 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/39 (41%) | 18/38 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 3/11 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/72 (51%) | 44/100 (44%) |
Total puncte câştigate | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 7 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Antoine Escoffier vs. Fran Zvonimir Zgombic - meciuri reciproce
18.07.17 | 1-a rundă | Antoine Escoffier | Fran Zvonimir Zgombic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Portugal F12 | Hard |
Antoine Escoffier form & Fran Zvonimir Zgombic form
Antoine Escoffier - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - retragere | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Fran Zvonimir Zgombic - ultimele meciuri
Belarus F3 - Hard | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana Challenger - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Portugal F11 - Hard | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - retragere | detaliu meci | |
Portugal F10 - Hard | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
13.06.18 a 2-a rundă | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bosnia & - Zgura | ||||
25.05.18 Sfert de finală | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.05.18 a 2-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Bosnia & - Zgura | ||||
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.18 1-a rundă | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Aix En - Zgura | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
France F9 - Zgura | ||||
02.05.18 1-a rundă | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detaliu meci | |
France F7 - Hard | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.18 1-a rundă | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F13 - Hard | ||||
06.04.18 Sfert de finală | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.04.18 1-a rundă | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Greece F4 - Hard | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Greece F3 - Hard | ||||
17.03.18 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.03.18 Sfert de finală | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
15.03.18 1-a rundă | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
12.03.18 Calificare | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detaliu meci |