MECI
12.04.17 | a 2-a rundă | Antoine Escoffier | Johannes Haerteis | 6-4, 6-2 | Qatar F2 | Hard |
STATISTICI MECI
Antoine Escoffier | Johannes Haerteis | |
Prima administrare % | 33/56 (59%) | 27/47 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/33 (70%) | 15/27 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/23 (61%) | 10/20 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/47 (47%) | 19/56 (34%) |
Total puncte câştigate | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Antoine Escoffier vs. Johannes Haerteis - meciuri reciproce
12.04.17 | a 2-a rundă | Antoine Escoffier | Johannes Haerteis | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Qatar F2 | Hard |
Antoine Escoffier form & Johannes Haerteis form
Antoine Escoffier - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - retragere | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Johannes Haerteis - ultimele meciuri
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - retragere | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
22.06.23 Sfert de finală | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci |