Antoine Hoang vs. Mateusz Terczynski 15.08.2017

Antoine Hoang vs. Mateusz Terczynski 15.08.2017 - Belgium F9 (Koksijde) - comparaţie

MECI

15.08.171-a rundăAntoine Hoang Mateusz Terczynski 6-3, 6-3 Belgium Belgium F9 Zgura

STATISTICI MECI

Antoine HoangMateusz Terczynski
Prima administrare %42/63 (67%)31/53 (58%)
Punctele câştigate la prima administrare31/42 (74%)21/31 (68%)
Punctele câştigate la a doua administrare11/21 (52%)8/22 (36%)
Break-ballurile câştigate3/6 (50%)0/6 (0%)
Puncte câştigate din returnare24/53 (45%)21/63 (33%)
Total puncte câştigate66/116 (57%)50/116 (43%)
Greșeli duble35
ași20

STATISTICI MECI

6-3

Antoine Hoang
Franta
04.11.95, 23 Vârsta




139
413
158971 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
02.03.96, 22 Vârsta






15203 $
Mateusz Terczynski
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Antoine Hoang vs. Mateusz Terczynski - meciuri reciproce

15.08.171-a rundăAntoine HoangMateusz Terczynski6-3, 6-3 detaliu meciBelgium Belgium F9 Zgura

Antoine Hoang - ultimele meciuri

France Montpellier - Indoor Hard
06.02.19
a 2-a rundă
vs. Jeremy Chardy3-6, 5-7 pierderedetaliu meci
05.02.19
1-a rundă
vs. Steve Darcis6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
04.02.19
Calificare
vs. Adrian Menendez-Maceiras7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
03.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
France Rennes Challenger - Indoor Hard
27.01.19
Finală
vs. Richard Berankis4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
26.01.19
Semifinală
vs. Corentin Moutet4-6, 7-64, 6-4 victoriedetaliu meci
25.01.19
Sfert de finală
vs. Marcos Baghdatis2-6, 7-65, 6-4 victoriedetaliu meci
24.01.19
a 3-a rundă
vs. Jurij Rodionov7-63, 2-6, 6-4 victoriedetaliu meci
23.01.19
a 2-a rundă
vs. Zdenek Kolar6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
08.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Marcelo Arevalo6-71, 4-6 pierderedetaliu meci
India Pune - Hard
01.01.19
1-a rundă
vs. Jiri Vesely6-4, 4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
30.12.18
Calificare
vs. Thiago Moura Monteiro4-6, 6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
29.12.18
1-a rundă de calif.
vs. Andrej Martin6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
France Mouilleron Le - Indoor Hard
07.11.18
1-a rundă
vs. Yannick Maden1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Eckental Challenger - Carpet
04.11.18
Finală
vs. Ruben Bemelmans7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
03.11.18
Semifinală
vs. Gleb Sakharov6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
02.11.18
Sfert de finală
vs. Lukas Rosol6-3, 1-6, 6-4 victoriedetaliu meci
01.11.18
a 2-a rundă
vs. Sergiy Stakhovsky6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
30.10.18
1-a rundă
vs. Yannick Maden6-3, 7-63 victoriedetaliu meci
France Brest Challenger - Indoor Hard
22.10.18
1-a rundă
vs. Hubert Hurkacz6-71, 3-6 pierderedetaliu meci
Belgium Antwerp - Indoor Hard
14.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Ilya Ivashka3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Italy Ortisei Challenger - Indoor Hard
09.10.18
1-a rundă
vs. Kevin Krawietz6-74, 6-4, 6-75 pierderedetaliu meci
France Orleans Challenger - Indoor Hard
30.09.18
Finală
vs. Aljaz Bedene6-4, 1-6, 6-76 pierderedetaliu meci
29.09.18
Semifinală
vs. Luca Vanni6-2, 7-65 victoriedetaliu meci
28.09.18
Sfert de finală
vs. Daniel Brands6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
27.09.18
a 2-a rundă
vs. Gregoire Barrere6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
26.09.18
1-a rundă
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-4, 2-6, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey Istanbul Challenger - Hard
15.09.18
Semifinală
vs. Corentin Moutet6-2, 5-7, 0-6 pierderedetaliu meci
14.09.18
Sfert de finală
vs. Lucas Miedler6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
13.09.18
a 2-a rundă
vs. Goncalo Oliveira6-70, 6-3, 6-2 victoriedetaliu meci

Mateusz Terczynski - ultimele meciuri

Germany M15 Kaarst - Carpet
04.02.19
Calificare
vs. Martin Van Der Meerschen6-76, 6-2, 10-12 pierderedetaliu meci
04.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Max Wiskandt6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Turkey Turkey F41 - Zgura
19.12.18
2-a rundă de calif.
vs. Can Zorlu6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
19.12.18
Calificare
vs. Luigi Sorrentino2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Turkey Turkey F40 - Zgura
10.12.18
2-a rundă de calif.
vs. Federico Lucini2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
08.12.18
1-a rundă de calif.
vs. Strahinja Pjeranovic6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
26.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Dominik Recek6-3, 2-6, 6-77 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
21.11.18
1-a rundă
vs. Filip Duda6-76, 5-7 pierderedetaliu meci
20.11.18
Calificare
vs. Valentin Guenther6-2, 4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
19.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Marek Podlesak6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
05.11.18
Calificare
vs. Martin Vondrak4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
04.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Jan Marancak6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
31.10.18
1-a rundă
vs. Maciej Rajski4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
30.10.18
Calificare
vs. Marek Semjan2-6, 6-75 pierderedetaliu meci
29.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Daniel Vrba3-6, 6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Germany Germany F16 - Indoor Hard
22.10.18
Calificare
vs. Paul Cayre1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
21.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Alexander Mannapov6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
United Kingdom Great Britain - Hard
17.09.18
Calificare
vs. Sam Taylor6-710, 3-6 pierderedetaliu meci
16.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Joseph Newman-Billington7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
Belgium Belgium F10 - Zgura
28.08.18
1-a rundă
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F8 - Zgura
19.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Michal Mikula6-74, 4-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F6 - Zgura
07.08.18
1-a rundă
vs. Vladyslav Orlov7-5, 3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Latvia Latvia F1 - Zgura
30.07.18
1-a rundă
vs. Nino Portales3-6, 6-0, 4-6 pierderedetaliu meci
Lithuania Lithuania F1 - Zgura
25.07.18
a 2-a rundă
vs. Christoffer Solberg3-6, 7-5, 5-7 pierderedetaliu meci
23.07.18
1-a rundă
vs. Julius Tverijonas5-7, 7-5, 7-63 victoriedetaliu meci
Germany Germany F6 - Zgura
03.07.18
1-a rundă
vs. Vasile Antonescu7-610, 4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F5 - Zgura
25.06.18
Calificare
vs. Tim Ruehl6-2, 2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
25.06.18
2-a rundă de calif.
vs. Nikola Slavic6-1, 7-63 victoriedetaliu meci
24.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Gustav Pettersson6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
United Kingdom Surbiton Challenger - Iarbă
02.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Luke Bambridge3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
<