MECI
19.12.17 | 1-a rundă | Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 7-5 | Pakistan F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | |
Prima administrare % | 40/66 (61%) | 48/94 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/40 (68%) | 21/48 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/26 (54%) | 26/46 (57%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/94 (50%) | 25/66 (38%) |
Total puncte câştigate | 88/160 (55%) | 72/160 (45%) |
Greșeli duble | 7 | 5 |
ași | 3 | 3 |
STATISTICI MECI
Rusia
15.09.92, 31 Vârsta
19796 $
15.09.92, 31 Vârsta
19796 $
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anton Chekhov vs. Nikolay Vylegzhanin - meciuri reciproce
19.12.17 | 1-a rundă | Anton Chekhov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 7-5 | detaliu meci | Pakistan F3 | Zgura |
Anton Chekhov form & Nikolay Vylegzhanin form
Anton Chekhov - ultimele meciuri
M15 Aktobe - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
22.07.19 Calificare | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.19 Calificare | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - retragere | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Samarkand Challenger - Zgura | ||||
13.05.19 Calificare | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent Challenger - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detaliu meci |
Nikolay Vylegzhanin - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | detaliu meci |