MECI
03.12.19 | 1-a rundă | Anton Matusevich | Alexander Knight | 6-3, 6-4 | M15 Tallahassee | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Anton Matusevich | Alexander Knight | |
Prima administrare % | 28/44 (64%) | 56/69 (81%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/28 (86%) | 38/56 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/16 (75%) | 2/13 (15%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/69 (42%) | 8/44 (18%) |
Total puncte câştigate | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 9 | 11 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Alexander Knight | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Knight | |
Anton Matusevich | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Alexander Knight | |
0-0, 0-30 | ||
Anton Matusevich | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Alexander Knight | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Alexander Knight | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Knight | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
2-1 | Alexander Knight | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Alexander Knight | |
0-0, 0-15 | ||
Anton Matusevich | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alexander Knight | |
0-0 | ||
6-4 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
11.12.96, 27 Vârsta
11.12.96, 27 Vârsta
Anton Matusevich vs. Alexander Knight - meciuri reciproce
03.12.19 | 1-a rundă | Anton Matusevich | Alexander Knight | 6-3, 6-4 | detaliu meci | M15 Tallahassee | Indoor Hard |
Anton Matusevich form & Alexander Knight form
Anton Matusevich - ultimele meciuri
M25 Reus - Zgura | ||||
07.04.24 Finală | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
06.04.24 Semifinală | vs. Remy Bertola | 3-6, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
05.04.24 Sfert de finală | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Tarragona - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - retragere | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - retragere | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
28.09.23 Sfert de finală | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Alexander Knight - ultimele meciuri
M25 Naples - Zgura | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Palm - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
28.01.20 Calificare | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - retragere | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - retragere | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.19 a 2-a rundă | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - retragere | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Rochester - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Orlando - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Champaign - Hard | ||||
04.06.19 Calificare | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
09.04.19 Calificare | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
USA F28 - Hard | ||||
14.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - retragere | detaliu meci | |
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
USA F27 - Hard | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - retragere | detaliu meci | |
Canada F7 - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | detaliu meci |