Slovenia
14.02.99, 25 Vârsta
14.02.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anze Arh vs. Kai Lemstra - meciuri reciproce
07.03.18 | 2-a rundă de calif. | Anze Arh | Kai Lemstra | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Croatia F1 | Zgura |
Anze Arh form & Kai Lemstra form
Anze Arh - ultimele meciuri
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Kai Lemstra - ultimele meciuri
M15 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Iannis Miletich | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 3-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Cristian Cauzzi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Vincent Marysko | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 a 2-a rundă | vs. Alastair Gray | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Nicod | 6-77, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Jakub Filip | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
15.09.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Palosi | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Simone Agostini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Taym Alazmeh | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Max Wiskandt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Metzingen - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Sander Jong | 6-3, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-5, 6-0 | detaliu meci |