Slovenia
14.02.99, 25 Vârsta
14.02.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.04.96, 27 Vârsta
33666 $
06.04.96, 27 Vârsta
33666 $
Anze Arh vs. Mats Hermans - meciuri reciproce
29.07.19 | Calificare | Anze Arh | Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
Anze Arh form & Mats Hermans form
Anze Arh - ultimele meciuri
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sibenik - Zgura | ||||
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Mats Hermans - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.22 Calificare | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
21.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - retragere | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detaliu meci |