MECI
17.04.19 | 1-a rundă | Arklon Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-0 | M15 Guayaquil | Zgura |
STATISTICI MECI
Arklon Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | |
Prima administrare % | 28/37 (76%) | 27/45 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/28 (71%) | 13/27 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/9 (78%) | 2/18 (11%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/45 (67%) | 10/37 (27%) |
Total puncte câştigate | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
21.10.96, 27 Vârsta
21.10.96, 27 Vârsta
Arklon Huertas Del Pino vs. Federico Juan Aguilar - meciuri reciproce
17.04.19 | 1-a rundă | Arklon Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | M15 Guayaquil | Zgura |
13.11.18 | 1-a rundă | Arklon Huertas Del Pino | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Chile F1 | Zgura |
Arklon Huertas Del Pino form & Federico Juan Aguilar form
Arklon Huertas Del Pino - ultimele meciuri
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 1-a rundă | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trujillo - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Arequipa - Zgura | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Federico Juan Aguilar - ultimele meciuri
M15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
24.11.20 Calificare | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Calificare | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detaliu meci | |
M15 Melilla - Zgura | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.19 Calificare | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Maldonado - Zgura | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Junin - Zgura | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Santiago - Zgura | ||||
02.10.19 Calificare | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | detaliu meci |