MECI
05.10.15 | Semifinală | Arthur De Greef | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-0 | Portugal F13 | Zgura |
STATISTICI MECI
Arthur De Greef | Ricardo Ojeda Lara | |
Prima administrare % | 18/41 (44%) | 39/61 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 12/18 (67%) | 17/39 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/23 (78%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/61 (56%) | 11/41 (27%) |
Total puncte câştigate | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Arthur De Greef vs. Ricardo Ojeda Lara - meciuri reciproce
15.08.17 | 1-a rundă | Ricardo Ojeda Lara | Arthur De Greef | 7-64, 6-4 | detaliu meci | Meerbusch Challenger | Zgura |
19.02.16 | Sfert de finală | Arthur De Greef | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-75, 6-2 | detaliu meci | Spain F4 | Zgura |
05.10.15 | Semifinală | Arthur De Greef | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Portugal F13 | Zgura |
Arthur De Greef form & Ricardo Ojeda Lara form
Arthur De Greef - ultimele meciuri
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Zgura | ||||
11.10.20 Calificare | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prague II - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague Challenger - Zgura | ||||
18.08.20 a 2-a rundă | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Nur Sultan - Indoor Hard | ||||
12.03.20 a 3-a rundă | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - retragere | detaliu meci | |
11.03.20 a 2-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - retragere | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
18.02.20 a 2-a rundă | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.02.20 1-a rundă | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.02.20 a 2-a rundă | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1-a rundă | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Semifinală | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.20 Sfert de finală | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - retragere | detaliu meci | |
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
12.06.19 a 2-a rundă | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
03.06.19 a 2-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Ricardo Ojeda Lara - ultimele meciuri
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.20 Finală | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - retragere | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
22.02.20 Semifinală | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - retragere | detaliu meci | |
21.02.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
01.12.19 Semifinală | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.19 a 2-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.19 Finală | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detaliu meci |