MECI
19.02.20 | 1-a rundă | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | M15 Oberhaching | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Arthur Reymond | Michael Weindl | |
Prima administrare % | 43/62 (69%) | 34/43 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/43 (70%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 6/9 (67%) |
Break-ballurile câştigate | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 18/43 (42%) | 21/62 (34%) |
Total puncte câştigate | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Greșeli duble | ||
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Michael Weindl | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Michael Weindl | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michael Weindl | |
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michael Weindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Michael Weindl | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
18.07.95, 28 Vârsta
18.07.95, 28 Vârsta
Arthur Reymond vs. Michael Weindl - meciuri reciproce
19.02.20 | 1-a rundă | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Oberhaching | Indoor Hard |
Arthur Reymond form & Michael Weindl form
Arthur Reymond - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kamen - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Montauban - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bordeaux Challenger - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
30.04.23 Finală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.23 Semifinală | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.03.23 1-a rundă | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 Finală | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.23 1-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Michael Weindl - ultimele meciuri
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.21 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | detaliu meci | |
10.11.21 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
24.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
17.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
16.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | detaliu meci | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | detaliu meci |