MECI
04.12.17 | 1-a rundă de calif. | Artur Kulibaba | Francesco Passaro | 7-5, 6-2 | Turkey F46 | Zgura |
STATISTICI MECI
Letonia
30.05.99, 24 Vârsta
30.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Artur Kulibaba vs. Francesco Passaro - meciuri reciproce
04.12.17 | 1-a rundă de calif. | Artur Kulibaba | Francesco Passaro | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Turkey F46 | Zgura |
Artur Kulibaba form & Francesco Passaro form
Artur Kulibaba - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F6 - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |
Francesco Passaro - ultimele meciuri
Santiago Challenger - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-4, 6-76 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Oliver Crawford | 4-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Calificare | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. David Goffin | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 0-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Seong Chan Hong | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 7-63, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Federico Gaio | 6-711, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 6-72, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
23.07.23 Semifinală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.23 Finală | vs. Hugo Gaston | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci |