MECI
28.10.19 | 1-a rundă de calif. | Arvid Nordquist | Mikhail Yehayan | 6-4, 6-4 | M15 Parnu | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
15.07.97, 26 Vârsta
15.07.97, 26 Vârsta
Arvid Nordquist vs. Mikhail Yehayan - meciuri reciproce
28.10.19 | 1-a rundă de calif. | Arvid Nordquist | Mikhail Yehayan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Parnu | Indoor Hard |
Arvid Nordquist form & Mikhail Yehayan form
Arvid Nordquist - ultimele meciuri
M25 Naples - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - retragere | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sunrise - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Boca - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
17.11.23 a 2-a rundă | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 1-a rundă | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - retragere | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Los - Hard | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 San - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 San - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Huntsville - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Pensacola - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Mikhail Yehayan - ultimele meciuri
M15 Ulcinj - Zgura | ||||
14.09.21 1-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Daiki Yoshimura | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Bozo Barun | 1-6, 0-3, - Mikhail Yehayan - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Philip Bachmaier | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Klim Kozyrev | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmitrii Baskov | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Rudy | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.16 Calificare | vs. Yankel Zemel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
08.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Belarus F4 - Indoor Hard | ||||
19.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Dabryian | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Indoor Hard | ||||
12.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
17.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
10.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Tsatkin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
20.07.15 1-a rundă de calif. | vs. Robertas Vrzesinski | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Indoor Hard | ||||
13.10.14 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Dmitriev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.14 Calificare | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
18.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Sukhotski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.08.14 2-a rundă de calif. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
11.08.14 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
19.08.13 Calificare | vs. Mikita Heraskin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.13 2-a rundă de calif. | vs. Kiril Garkusha | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci |