MECI
12.01.17 | a 2-a rundă | Attila Balazs | Vadim Alekseenko | 6-0, 6-1 | Tunisia F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Attila Balazs | Vadim Alekseenko | |
Prima administrare % | 20/45 (44%) | 24/43 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/20 (80%) | 12/24 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/25 (60%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/43 (60%) | 14/45 (31%) |
Total puncte câştigate | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Attila Balazs vs. Vadim Alekseenko - meciuri reciproce
12.01.17 | a 2-a rundă | Attila Balazs | Vadim Alekseenko | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Tunisia F1 | Zgura |
20.07.09 | 1-a rundă | Attila Balazs | Vadim Alekseenko | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | Romania F11 | Zgura |
Attila Balazs form & Vadim Alekseenko form
Attila Balazs - ultimele meciuri
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
08.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.22 1-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
06.05.22 Sfert de finală | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - retragere | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - retragere | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
27.10.20 1-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.20 Calificare | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
01.10.20 a 2-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.20 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
31.08.20 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
20.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Rio de - Zgura | ||||
23.02.20 Semifinală | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
22.02.20 Sfert de finală | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.20 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.20 1-a rundă | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 Calificare | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
08.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Vadim Alekseenko - ultimele meciuri
Turkey F31 - Zgura | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Tomas | - Vadim Alekseenko - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Turkey F30 - Zgura | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
Turkey F28 - Zgura | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Romania F10 - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Romania F9 - Zgura | ||||
13.08.18 Calificare | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
28.07.18 Semifinală | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detaliu meci | |
27.07.18 Sfert de finală | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.18 1-a rundă | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.18 Calificare | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - retragere | detaliu meci | |
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Romania F2 - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.18 Calificare | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F18 - Zgura | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.18 Calificare | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detaliu meci |