Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
30.05.99, 24 Vârsta
30.05.99, 24 Vârsta
Bart Stevens vs. Artur Kulibaba - meciuri reciproce
31.07.17 | Calificare | Bart Stevens | Artur Kulibaba | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Latvia F1 | Zgura |
Bart Stevens form & Artur Kulibaba form
Bart Stevens - ultimele meciuri
Bordeaux Challenger - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Concepcion 2 - Zgura | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
18.10.21 Calificare | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Klosters - Zgura | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Artur Kulibaba - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F6 - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |