MECI
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Beibit Zhukayev | Pelle Boerma | 4-6, 6-4, 7-5 | Kazakhstan F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
18.02.97, 27 Vârsta
18.02.97, 27 Vârsta
Beibit Zhukayev vs. Pelle Boerma - meciuri reciproce
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Beibit Zhukayev | Pelle Boerma | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | Kazakhstan F7 | Zgura |
Beibit Zhukayev form & Pelle Boerma form
Beibit Zhukayev - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Zhe Li | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 a 2-a rundă | vs. Karen Khachanov | 6-71, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.23 1-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Dominik Palan | 7-66, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 1 - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă | vs. Adam Walton | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Pelle Boerma - ultimele meciuri
M25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.20 Calificare | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
05.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Lambermont - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Grasse - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detaliu meci |