MECI
15.06.20 | 1-a rundă | Blaz Rola | Alexander Shevchenko | 7-5, 7-6 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Blaz Rola | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Alexander Shevchenko | |
0-0 | ||
Blaz Rola | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Blaz Rola | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Blaz Rola | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
Blaz Rola | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Blaz Rola | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-3 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 0-30 | ||
Blaz Rola | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], A-40 | ||
3-4 | Alexander Shevchenko | |
0-0 | ||
Blaz Rola | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
4-5 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 5-5 | |
0-0, 30-0 | ||
6-5 | Alexander Shevchenko | |
0-0, 0-15 | ||
Blaz Rola | 6-7 | |
0-0 | ||
7-6 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Blaz Rola vs. Alexander Shevchenko - meciuri reciproce
15.06.20 | 1-a rundă | Blaz Rola | Alexander Shevchenko | 7-5, 7-6 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Blaz Rola form & Alexander Shevchenko form
Blaz Rola - ultimele meciuri
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
15.07.23 Semifinală | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
14.07.23 Sfert de finală | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Celje - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.23 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Montechiarugolo Challenger - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Skopje Challenger - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finală | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
29.04.23 Semifinală | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Alexander Shevchenko - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Elahi Galan | 6-74, 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 a 2-a rundă | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-3, - Alexander Shevchenko - retragere | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Dominik Koepfer | 6-3, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Grigor Dimitrov | 6-72, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Holger Rune | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Alexander Bublik | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 7-63, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-64, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Holger Rune | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ugo Humbert | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Karen Khachanov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Mate Valkusz | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Felix Auger Aliassime | 6-72, 6-3, 6-71 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Taylor Harry Fritz | 6-77, 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Stan Wawrinka | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
22.10.23 Calificare | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
Antwerp - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci |