MECI
23.01.17 | 1-a rundă de calif. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 6-71, 6-3, 2-1, - retragere | Tunisia F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
30.06.97, 26 Vârsta
30.06.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.09.88, 35 Vârsta
22.09.88, 35 Vârsta
Bogdan Didenko vs. Vasil Yehorov - meciuri reciproce
04.02.18 | 2-a rundă de calif. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - retragere | detaliu meci | Egypt F4 | Hard |
06.11.17 | 1-a rundă de calif. | Vasil Yehorov | Bogdan Didenko | 6-2, 5-7, 7-64 | detaliu meci | Tunisia F34 | Zgura |
23.01.17 | 1-a rundă de calif. | Bogdan Didenko | Vasil Yehorov | 6-71, 6-3, 2-1, Vasil Yehorov - retragere | detaliu meci | Tunisia F3 | Zgura |
Bogdan Didenko form & Vasil Yehorov form
Bogdan Didenko - ultimele meciuri
Israel F11 - Hard | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - retragere | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
17.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ukraine F2 - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ukraine F1 - Zgura | ||||
07.05.18 1-a rundă | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F14 - Hard | ||||
18.04.18 1-a rundă | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Egypt F13 - Hard | ||||
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Egypt F12 - Hard | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Qatar F3 - Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Qatar F2 - Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F4 - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - retragere | detaliu meci | |
Egypt F3 - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F2 - Hard | ||||
20.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | detaliu meci | |
Tunisia F36 - Zgura | ||||
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tunisia F34 - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | detaliu meci | |
Turkey F39 - Zgura | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F37 - Zgura | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F5 - Zgura | ||||
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
30.08.17 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.17 1-a rundă | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Egypt F22 - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Egypt F21 - Hard | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Luke Issajenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Vasil Yehorov - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Calificare | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detaliu meci |