MECI
13.10.19 | 1-a rundă de calif. | Boruch Skierkier | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | M15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Argentina
24.08.00, 23 Vârsta
24.08.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
18.09.00, 23 Vârsta
18.09.00, 23 Vârsta
Boruch Skierkier vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - meciuri reciproce
13.10.19 | 1-a rundă de calif. | Boruch Skierkier | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | M15 Tabarka | Zgura |
Boruch Skierkier form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Boruch Skierkier - ultimele meciuri
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
25.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Maldonado - Zgura | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
27.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - retragere | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
14.10.19 Calificare | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Lambare - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 La - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Stefan Cizelj-Zivkovic - ultimele meciuri
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Christopher Bulus | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci |