MECI
02.07.19 | 1-a rundă | Bruno Sant'Anna | Mariano Kestelboim | 6-3, 3-1, - retragere | M15 Saarlouis | Zgura |
STATISTICI MECI
Bruno Sant'Anna | Mariano Kestelboim | |
Prima administrare % | 30/38 (79%) | 20/32 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/30 (60%) | 11/20 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/8 (88%) | 2/12 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 4/4 (100%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 19/32 (59%) | 13/38 (34%) |
Total puncte câştigate | 44/70 (63%) | 26/70 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Bruno Sant'Anna | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Mariano Kestelboim | |
0-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 3-3 | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Mariano Kestelboim | |
0-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-15 | ||
Bruno Sant'Anna | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 2-1 | |
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Bruno Sant'Anna vs. Mariano Kestelboim - meciuri reciproce
02.07.19 | 1-a rundă | Bruno Sant'Anna | Mariano Kestelboim | 6-3, 3-1, Mariano Kestelboim - retragere | detaliu meci | M15 Saarlouis | Zgura |
Bruno Sant'Anna form & Mariano Kestelboim form
Bruno Sant'Anna - ultimele meciuri
M25 Lima - Zgura | ||||
06.02.20 1-a rundă | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
27.01.20 1-a rundă | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.19 Sfert de finală | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 a 2-a rundă | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
12.10.19 Finală | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Semifinală | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
10.10.19 Sfert de finală | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.19 a 2-a rundă | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
15.09.19 Finală | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - retragere | detaliu meci | |
14.09.19 Semifinală | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.19 1-a rundă | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
08.09.19 Finală | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.19 Semifinală | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Ueberlingen - Zgura | ||||
24.08.19 Semifinală | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Mariano Kestelboim - ultimele meciuri
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - retragere | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
26.02.24 Finală | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 1-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - retragere | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci |