MECI
26.01.07 | Semifinală | Brydan Klein | Ricardas Berankis | 6-1, 6-4 | Australian Open | Hard |
STATISTICI MECI
Brydan Klein | Ricardas Berankis | |
Prima administrare % | 30/52 (58%) | 31/53 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/30 (77%) | 17/31 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/22 (55%) | 9/22 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/53 (51%) | 17/52 (33%) |
Total puncte câştigate | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 6 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Brydan Klein vs. Ricardas Berankis - meciuri reciproce
05.07.07 | Sfert de finală | Ricardas Berankis | Brydan Klein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Wimbledon (juniors) | Iarbă |
26.01.07 | Semifinală | Brydan Klein | Ricardas Berankis | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Australian Open | Hard |
Brydan Klein form & Ricardas Berankis form
Brydan Klein - ultimele meciuri
M25 Geelong - Iarbă | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
08.03.20 Finală | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.20 Semifinală | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.20 a 2-a rundă | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.20 a 2-a rundă | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - retragere | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
14.11.19 a 3-a rundă | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.19 a 2-a rundă | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - retragere | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Darwin - Hard | ||||
28.09.19 Semifinală | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
27.09.19 Sfert de finală | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - retragere | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
30.07.19 a 2-a rundă | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - retragere | detaliu meci |
Ricardas Berankis - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci |