MECI
06.05.19 | 1-a rundă de calif. | Bulat Galiev | Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
16.10.97, 26 Vârsta
16.10.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
06.03.00, 24 Vârsta
06.03.00, 24 Vârsta
Bulat Galiev vs. Mate Voros - meciuri reciproce
06.05.19 | 1-a rundă de calif. | Bulat Galiev | Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Bulat Galiev form & Mate Voros form
Bulat Galiev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.22 Calificare | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - retragere | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci |
Mate Voros - ultimele meciuri
M15 Prijedor - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 Calificare | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
02.03.21 Calificare | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.20 Calificare | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
M25 Gyor - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detaliu meci |