MECI
14.06.20 | 1-a rundă | Cannon Kingsley | Tommaso Carnevale-Miino | 7-6, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Cannon Kingsley | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Cannon Kingsley | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cannon Kingsley | 3-3 | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Cannon Kingsley | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Cannon Kingsley | 5-5 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Cannon Kingsley | 6-7 | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-3 | ||
7-6 |
2 | ||
0-0 | Tommaso Carnevale-Miino | |
Cannon Kingsley | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Cannon Kingsley | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
3-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0 | ||
Cannon Kingsley | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-1 | Tommaso Carnevale-Miino | |
0-0 | ||
Cannon Kingsley | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
05.05.00, 23 Vârsta
05.05.00, 23 Vârsta
Cannon Kingsley vs. Tommaso Carnevale-Miino - meciuri reciproce
14.06.20 | 1-a rundă | Cannon Kingsley | Tommaso Carnevale-Miino | 7-6, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Cannon Kingsley form & Tommaso Carnevale-Miino form
Cannon Kingsley - ultimele meciuri
M25 Ithaca - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Karue Sell | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Nathan Mao | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Henry Searle | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-77, 7-62 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. James Duckworth | 5-7, 7-62, 6-75 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Lawson | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
Charlottesville Challenger - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Alex Michelsen | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Learner Tien | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Brandon Holt | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Christian Harrison | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Robin Catry | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 6-3, 6-77 | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
05.08.23 Semifinală | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
04.08.23 Sfert de finală | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Dane Sweeny | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci |
Tommaso Carnevale-Miino - ultimele meciuri
M15 Sunrise - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Trier - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Rochester - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Laval - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | detaliu meci |