MECI
16.10.19 | 1-a rundă | Carlos Boluda-Purkiss | John Echeverria | 6-1, 6-2 | M15 Getafe | Hard |
STATISTICI MECI
Carlos Boluda-Purkiss | John Echeverria | |
Prima administrare % | 40/67 (60%) | 33/51 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/40 (78%) | 15/33 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/27 (33%) | 7/18 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/10 (10%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/51 (57%) | 27/67 (40%) |
Total puncte câştigate | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-0 | John Echeverria | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | John Echeverria | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | John Echeverria | |
Carlos Boluda-Purkiss | 5-2 | |
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Boluda-Purkiss vs. John Echeverria - meciuri reciproce
16.10.19 | 1-a rundă | Carlos Boluda-Purkiss | John Echeverria | 6-1, 6-2 | detaliu meci | M15 Getafe | Hard |
Carlos Boluda-Purkiss form & John Echeverria form
Carlos Boluda-Purkiss - ultimele meciuri
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
11.11.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Nathan Seateun | - | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
11.10.19 a 2-a rundă | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - retragere | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - retragere | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci |
John Echeverria - ultimele meciuri
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Valencia - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci |