MECI
19.10.16 | a 2-a rundă | Carlos Boluda-Purkiss | Vullnet Tashi | 6-3, 6-4 | Spain F34 | Zgura |
STATISTICI MECI
Carlos Boluda-Purkiss | Vullnet Tashi | |
Prima administrare % | 32/64 (50%) | 42/64 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/32 (75%) | 26/42 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/32 (59%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 3/12 (25%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/64 (44%) | 21/64 (33%) |
Total puncte câştigate | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Carlos Boluda-Purkiss vs. Vullnet Tashi - meciuri reciproce
19.10.16 | a 2-a rundă | Carlos Boluda-Purkiss | Vullnet Tashi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Spain F34 | Zgura |
12.01.15 | a 2-a rundă | Carlos Boluda-Purkiss | Vullnet Tashi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Iran F1 | Zgura |
Carlos Boluda-Purkiss form & Vullnet Tashi form
Carlos Boluda-Purkiss - ultimele meciuri
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
11.11.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Nathan Seateun | - | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.19 a 2-a rundă | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Biella Challenger - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - retragere | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santander - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Vullnet Tashi - ultimele meciuri
M15 Faro - Hard | ||||
26.02.19 Calificare | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
19.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Schmitz | 6-4, 4-6, 13-11 | detaliu meci | |
19.02.19 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
24.01.19 1-a rundă | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Gregorio Cordonnier | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Jake Hersey | 6-73, 7-65, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.19 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-0, Eduard Esteve Lobato - retragere | detaliu meci | |
Lebanon F2 - Zgura | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Alexandre Muller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Jad Slaibi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Lebanon F1 - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Peter Bothwell | 6-73, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F26 - Zgura | ||||
03.09.18 1-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F25 - Zgura | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Orlando Luz | 7-63, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.08.18 1-a rundă | vs. Tuki Jacobs | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Spain F24 - Zgura | ||||
20.08.18 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Spain F20 - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Spain F19 - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Spain F18 - Zgura | ||||
13.07.18 Sfert de finală | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 7-67, 1-6 | detaliu meci | |
11.07.18 a 2-a rundă | vs. Youssef Hossam | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.18 1-a rundă | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
29.06.18 Sfert de finală | vs. Francesco Vilardo | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-4, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
26.06.18 1-a rundă | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Cameron Green | 7-67, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Jordan Hasson | 6-2, 6-4 | detaliu meci |